Sayfa 240/346 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 2766 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    oraya kadar cesaret edermi bilmem ama eğer cesaret edipde o değerlere indirirse bizde eklemeye devam edip güzellllll bi teşekkür ederiz
    aynı şekilde hocam hiç sorun yok sonsuza kadar böyle sürdüremez.

2. Alcarda kısa poz için mal taşımıyorum bir hedefim yok hakkıyla sermaye artırdığı gün yavrular için bir şeyler düşünürüm uzun vadede gerek gayrimenkul satışla gerek gelen bilançolarla finansallar bir şekilde düzelir zaten.
    Akıldışı düşüş olduğunda zaten ekleme yapıyorum yapmaya da devam edeceğim emin olun benim kadar sabırlı değil bu hırsız ekip emekliliğime çok var temettü tahtalarında zaten aktif mal taşıyorum bunu da beklentisi var diye tutuyorum gerçekleştiği gün şirketin büyümesine göre bir karar vereceğim ömrümüz yeterse o gün yine burada olacağım. herkese saygılar.
    Bilanço geldiğinde görüşürüz.

3. Yönetimi lanetliyorum.

Tahtacısı ahlaksızlıkta oscar alır.. 40 yılda biriktirdiği özsermaye ye sadece 1 yılda ulaşacak hissede yaptığı tam bir pislik. 1 alcar a yılsonu 1 alcar daha ilave olacak!

istanbul da 1+1 daire fiyatında sermayesi olan, (artık 1+1 daireler bile 15-20 milyon! Örnekleri aşağıda) vizyon sorunluların yönettiği bir şirket! Tahtacısı zaten imkb nin en aptalı. Trade yi burada değil, kendi ile aynı lot sayısındaki (1.600.000 lot) konya fiyatında yap. konya 1.250 TL(son 1 yılda 1.800 leri gördü) bu angut hala 280-300 lerde dileniyor...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 01-08-2022 saat: 14:59.

4. 12 milyon 340 lotu olan asuzu fiyat olarak 1 milyon 595 bin lotlu alcar ile aynı fiyatta!!!! 310!!?!!

1 milyon 600 bin lotlu konya 1.150 TL!!!

Birileri çıkıp diyebilir asuzu-alcar kıyaslaması ne alaka diye. Bende bryat korelasyonu ne alaka diyorum. Spek aptalı robotu bryat a başlamış!Fk-pd/dd ye bakıp konuşuyorum. Buradaki ekip ve sahipleri ahlaksız, imkb deki hırsız gruplarda ilk 3 tedir. Sırf bu ş.sizlere inat uğruna buradayım. Sabit lotum harici hatrı sayılır kadar al/sat da yapıyorum.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

5.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    12 milyon 340 lotu olan asuzu fiyat olarak 1 milyon 595 bin lotlu alcar ile aynı fiyatta!!!! 310!!?!!

Birileri çıkıp diyebilir asuzu-alcar kıyaslaması ne alaka diye. Bende bryat korelasyonu ne alaka diyorum. Spek aptalı robotu bryat a başlamış!Fk-pd/dd ye bakıp konuşuyorum. Buradaki ekip ve sahipleri ahlaksız, imkb deki hırsız gruplarda ilk 3 tedir. Sırf bu ş.sizlere inat uğruna buradayım. Sabit lotum harici hatrı sayılır kadar al/sat da yapıyorum.

Vay arkadaş 12 m lotluk tahta 80 fk bu allahsızlara tek lot verirsem namerdim 10 yıl da beklerim 15 yıl da akcar ya iflasını açıklayacak ya da hakkı olan rakamları görecek hırsız yönetime ve hırsız ekibe duyurulur

6. An itibarı ile asuzu-alcar fiyatı!!!

Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    12 milyon 340 lotu olan asuzu fiyat olarak 1 milyon 595 bin lotlu alcar ile aynı fiyatta!!!! 310!!?!!

7.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    An itibarı ile asuzu-alcar fiyatı!!!

sn. o sullivan bu haysiyetsiz onursuzlar da tüm bunların farkında yıllarca bir bantta gittik geldik o dönem bu kadar alçalmamışlardı şimdi yönetimle spek bu alçaklığın dozunu her geçen gün daha çok artırıyorlar tüm bu ********liğin arkası dolu olmasa bu durumda zaten olmazdık adam gibi zamanında çık fırsatı yaratsalardı bugün çok daha başka alcar konuşurduk ama bu saatten sonra ben mal alırım tek lot vermem varsınlar 10 yıl daha bekletsinler her şeye hazırlıklıyım ya bunlarla batacağım ya da adam gibi ederi verecekler el sıkışacağım en kötü para kaybederim ama bu onursuzlara bedava mal bağışlamam

8. Tüm bunların müsebbibi yönetimdir çıkıp tv de salak salak açıklamalarla şirkete güvenip maliyetsiz finansman sağlayan yatırımcının umudunu kırarak nasıl spek köpeği olduklarını belli ettiler ama borsadan gelen nakdin bi cacığa yaramadığını fark ettiklerinde o zaman göreceğim bu gayri meşhur ilişkiyi halka açık payların total ederine bakın şirketin %15 İ bu paraya komik rakamlarda it gibi yükseltecekler öyle tv de dikkate aldığımız bir parametre değil demekle olmaz köpek gibi muhtaçsınız bu finansmana sizin derdiniz başka sizin derdiniz küçük yatırımcıya yedirmemek göreceğiz kim daha çabuk pes edecek...

Şirketin halka açık payların total ederi 490 milyon bu yılın toplam net kar oranı tahmini bu rakam olacak işte o zaman göreceğimim bu gayri meşru ilişkiyi yönetim spek dostluğunu şeref yoksulları sizi satmıyorum satmayacağım üstüne ekleyerek devam kepenk kapatmayacağına göre ki böyle bir problemi olan argeye yatırım yapmaz bünyesinde klimanın mucidi var kar var kasa dolu dediğim gibi satmıyorum heybeyi doldurmaya devam...

Sayfa 240/346 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •