Sayfa 315/346 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon
Arama sonucu : 2767 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    10 yıl 30-60 arası git gel yaptı!!!! İmkb nin en pislik en adi lerinin başındadır bunlar. 2017 yılı tarihi bilanço öncesinde sıfır prim olmasına rağmen 38 den 31 e, tabana basacak kadar karekter sorunludurlar. Son çıkışta şirket 700 lerde 125 bin lot satış için kote ettirdi, bugüne kadar kaç lot sattı? (0) sıfır. Amaç hisse satmak değil TRADE!!! İllegal lotlar yukarıdan verildi, 230 a kadar hunharca, ahlaksızca, aşağılıkça basıldı verilenler geri alındı..Bunlara güzelleme yapan herkes benim gözümde aynı kaba işeyendir!!!

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....
    Kardeş sen bilirsin bilmezsin ben bu hissede 30 larda 40 larda iken patronlara satasmis adamım.yorumlara bakabilirsiniz.klimasan 2 TL den 20 ye çıktı bu hiç gitmedi.bunu dile getiren kişi de benim.
    Her şey kayıtlı.
    O zaman ben de patronlari suçladım ama selabrettim ve 280 lerden vedalastim.sonra hisse 500 e tırmandı elbette düzeltme yaşadı vesaire vesaire.bunlar borsanın doğası gereği.
    Ama 10 senede hisse 20 22 kat yapmış
    Ne diyebilirim patronlara?
    Altın dolar bile o kadar gitmemiş
    O gunlerde kızmıştim şimdi de teşekkür ederim diyorum.
    Hisse altından daha kıymetli..
    Bryat gitmiş olabilir onun yeri başka tahtacisi başka beklentisi başka ve en önemlisi sektörü başka.
    Brsn sadece ABD den vergilerini geri aldı kaç milyon dolar kasaya girdi.
    Alcar da boyle bir şey yok

İhlas grubuna bak istersen 1 TL ben 40 kusur yaşındayım hisse her daim 1 TL civarı.bedelliler de cabası
    Burada ihlâsı kötülemek brsani övmek derdinde değilim

Dediğiniz trkm de yeni arz 6 miluon kişi 1 lot alsa zaten 107den 1000 TL olur ama bu alcardan daha iyi olduğu anlamına gelmez.

Kalın sağlıcakla iyi pazarlar bol kazançlar
    Ha bu arada çok kazandıracak başka hisse öneriniz varsa ondan alalım hep beraber.

2. 700 lerde 125 bin lot kote ettirme ile ilgili yorumununu da merak ettim! Bakalım aklımızla alay edecekmisin..Sen bunu ihlaslarla aynı kefeye koyuyorsan, sözüm olamaz!

10 senede 20-25 kat artmadı. 2012 de 63.75 TL yi gören hisse 2020 de 30 TL idi...Bölünme yok, kuruş, kuruş arada temettü var. Egeen=alcar = 20 TL den beri bu hırsızların hissesindeyim, sana nokta nokta anlatırım hırsızlıklarını.

Bu arada uzun yatırımcı (uzun sürüngen deyince kim olduğumu anlamışsındır) nickli ş.siz piyasada yok, sen bilirsin! Fare zehrimi içmiş...(Firmadan bir eleman olduğuna eminim!) Bu hırsızları bana güzelleme....
     Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Kardeş sen bilirsin bilmezsin ben bu hissede 30 larda 40 larda iken patronlara satasmis adamım.yorumlara bakabilirsiniz.klimasan 2 TL den 20 ye çıktı bu hiç gitmedi.bunu dile getiren kişi de benim.
    Her şey kayıtlı.
    O zaman ben de patronlari suçladım ama selabrettim ve 280 lerden vedalastim.sonra hisse 500 e tırmandı elbette düzeltme yaşadı vesaire vesaire.bunlar borsanın doğası gereği.
    Bryat gitmiş olabilir onun yeri başka tahtacisi başka beklentisi başka ve en önemlisi sektörü başka.

İhlas grubuna bak istersen 1 TL ben 40 kusur yaşındayım hisse her daim 1 TL civarı.bedelliler de cabası

Dediğiniz trkm de yeni arz 6 miluon kişi 1 lot alsa zaten 107den 1000 TL olur ama bu alcardan daha iyi olduğu anlamına gelmez.

Ha bu arada çok kazandıracak başka hisse öneriniz varsa ondan alalım hep beraber.

Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    700 lerde 125 bin lot kote ettirme ile ilgili yorumununu da merak ettim! Bakalım aklımızla alay edecekmisin..Sen bunu ihlaslarla aynı kefeye koyuyorsan, sözüm olamaz!

10 senede 20-25 kat artmadı. 2012 de 63.75 TL yi gören hisse 2020 de 30 TL idi...Bölünme yok, kuruş, kuruş arada temettü var. Egeen=alcar = 20 TL den beri bu hırsızların hissesindeyim, sana nokta nokta anlatırım hırsızlıklarını.

Bu arada uzun yatırımcı (uzun sürüngen deyince kim olduğumu anlamışsındır) nickli ş.siz piyasada yok, sen bilirsin! Fare zehrimi içmiş...(Firmadan bir eleman olduğuna eminim!) Bu hırsızları bana güzelleme....

Üstad borsanin da geneline bakmak lazım.yarin endeks 4000 e inse tüm hisseler yarıya iner.hep yükselecek diye bir kaide yok
    Onu da düşünmek lazım
    8000 den hisse almak için de aslan 🦁 yüreği yemek lazım.millete pohpohlayip yarın 3 taban yese piyasa herkes ah vah etmeye de başlar işte o zaman saglam şirkette olmanin yararını görürüz
    Kalın sağlıcakla

4. Sorumun yanıtı bu değil, bir daha oku! Son paragrafı da oku!!! Dediğin olsa bu hırsızlar 10 kat çıkan hisseden 2 kat hızlı aşağı basarlar. 808 den 230 a basan da bu yav.aklar değil mi? Zamanında tarihi kar açıkladığı bilançoda, öncesinde sıfır prim yapmasına rağmen 38 den 31 tabana basan bu ş..sizler değil mi? Nerde bunun sağlamlığı. Bildiğin hırsızz... Aklımda alay etme. 10+ yıldır bu hırsızları yakinen tanırım. Bana özelden bile yazdı bu haydutlar...(Adabeyi nickli it).10 sene önce 20 TL olan konya 6.000 TL 20 TL olan egeen 7.000 TL. 700 lerde kote ettitilen 125 bin lotun niçin kote ettiridiğinin bana açıklaması lazım? Şimdiye kadar neden satmadıklarının açıklaması lazım. 700 den 230 a düşüren allahsız kim? AHLAK!!! lazım...
    Üstad borsanin da geneline bakmak lazım.yarin endeks 4000 e inse tüm hisseler yarıya iner.hep yükselecek diye bir kaide yok
    Onu da düşünmek lazım
    8000 den hisse almak için de aslan yüreği yemek lazım.millete pohpohlayip yarın 3 taban yese piyasa herkes ah vah etmeye de başlar işte o zaman saglam şirkette olmanin yararını görürüz
    Kalın sağlıcakla

5.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Her şey kayıtlı.

çok kazandırmış hem de çooooook....hatta ihya etmiş....

6. Tavandayız arkadaşlar devamı gelir inşallah

Alcar harikasın yine

8. Yukarıda sorduklarıma cevap vermemişsin!!! Adabeyi nickli kişi ile aynı gruptan olduğun için olabilir mi? Uzun sürüngen!! Sen misin???Tekrar yazayım;

"Sorumun yanıtı bu değil, bir daha oku! Son paragrafı da oku!!! Dediğin olsa bu hırsızlar 10 kat çıkan hisseden 2 kat hızlı aşağı basarlar. 808 den 230 a basan da bu yav.aklar değil mi? Zamanında tarihi kar açıkladığı bilançoda, öncesinde sıfır prim yapmasına rağmen 38 den 31 tabana basan bu ş..sizler değil mi? Nerde bunun sağlamlığı. Bildiğin hırsızz... Aklımda alay etme. 10+ yıldır bu hırsızları yakinen tanırım. Bana özelden bile yazdı bu haydutlar...(Adabeyi nickli it).10 sene önce 20 TL olan konya 6.000 TL 20 TL olan egeen 7.000 TL. 700 lerde kote ettitilen 125 bin lotun niçin kote ettiridiğinin bana açıklaması lazım? Şimdiye kadar neden satmadıklarının açıklaması lazım. 700 den 230 a düşüren allahsız kim? AHLAK!!! lazım..."

Alcar harikasın yine

Sayfa 315/346 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •