Sayfa 53/346 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Rezilliklerine devam ediyorlar. Şaşırdık mı? Asla!!! Gündem maddelerine kayıtlı sermaye tavanını şuraya yükseltiyoruz diye bir madde koymaktan imtina eden bir Alarko yönetimi!!! (Spk para istiyorsa biz küçük ortaklar toplanır verirdik) Bugün bu kap ın geleceğini bilen bir tahtacı! (Yoksa bryat la devam ederdi) şaşırdık mı? Asla!!! Kasvet şirket yönetiminin ekiple iş tuttuğunu yazmış ve ekibin buradaki paralı uşağı nın şikayeti ile forumdan atılmıştı. Ne kadar da haklıymış....

YATACAK YERİNİZ YOK. SPEK ve AVANESİ....Alın o temettüyü speğin ........... (Herkes kafasına göre tamamlasın)

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/911545

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

Özet Bilgi

Olağan Genel Kurul Toplantısına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı

Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?

Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?

Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?

Hayır

Genel Kurul Çağrısı

Genel Kurul Tipi

Olağan Genel Kurul

Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi

01.01.2020

Hesap Dönemi Bitiş Tarihi

31.12.2020

Karar Tarihi

22.02.2021

Genel Kurul Tarihi

19.03.2021

Genel Kurul Saati

15:00

GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih

18.03.2021

Ülke

Türkiye

İSTANBUL

İlçe

BEŞİKTAŞ

Adres

Muallim Naci Cad. No: 69 34347 Alarko Merkezi Ortaköy-Beşiktaş/İSTANBUL

Gündem Maddeleri

1 - Açılış ve saygı duruşu.

2 - Toplantı Başkanlığının seçimi hususunda müzakere ve karar.

3 - Genel Kurul toplantı tutanağının imzalanması için Toplantı Başkanlığına yetki verilmesi hususunda müzakere ve karar.

4 - 2020 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetçi Raporu ve Bağımsız Denetim Kuruluşu Raporunun okunması ve müzakeresi.

5 - 2020 yılı Finansal Durum Tablosu ve Kapsamlı Gelir Tablosunun okunması, müzakeresi ve tasdiki.

6 - 2020 yılı faaliyetlerinden dolayı, Yönetim Kurulu üyelerinin ibrası hususunda karar.

7 - Şirketimizin 3. kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler hakkında bilgi sunulması.

8 - Kar dağıtımı hususunda Yönetim Kurulu teklifinin müzakeresi ve karar.

9 - Yönetim Kurulu seçimi, görev süresi ile üyelerinin ücretlerinin tesbiti hususunda müzakere ve karar.

10 - Yönetim Kurulu üyelerine, Türk Ticaret Kanununun 395 ve 396 ncı maddeleri hükümlerinde anılan yetkilerin verilmesi hususunda müzakere ve karar.

11 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 Sayılı Tebliğinin ekindeki "Kurumsal Yönetim İlkeleri"nin (1.3.6) maddesinde belirtilen işlemler hakkında Genel Kurula bilgi verilmesi.

12 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Mevzuatı gereğince 2021 yılı hesap ve işlemlerinin denetimi için Yönetim Kurulunca belirlenmiş bulunan Bağımsız Denetim Kuruluşu'nun onayı hususunda müzakere ve karar.

13 - Dilek ve temenniler.

Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri

Kar Payı Dağıtım

Genel Kurul Çağrı Dökümanları

EK: 1

Davet İlanı ve Vekaletname.pdf - İlan Metni

EK: 2

ACST-2020 KAR DAĞITIM TABLOSU.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı

EK: 3

ALCAR_Genel Kurul Bilgilendirme Dökümanı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı

Ek Açıklamalar

Şirketimizin 2020 yılı faaliyetleri ile ilgili Olağan Genel Kurul toplantısı yukarıda yazılı gündemdeki konuları görüşüp karara bağlamak üzere 19.03.2021 Cuma günü, saat:15:00'de Muallim Naci Cad. No.69 Alarko Merkezi Ortaköy/İSTANBUL adresindeki şirket merkezinde yapılacaktır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

PDF Olarak İndir

Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    En az 2--3 tavan yapması gerekir. (Speğin cibiliyetine kalmış) Genel kurul da genelde 2020 yılı değerlendirmesi, kar payı dağıtımı vs. gibi rutin konular görüşülür.

Şu ayrımı yapmak gerekir. Kayıtlı sermaye tavanını yükseltmek, sermaye arttırımı yapmak anlamına gelmez. Tavan 5 yıllık belirlenir, Sermaye arttırımı herhangi bir zamanda şirket yönetim kurulu kararı ile yapabilir. Şirket kayıtlı sermaye sisteminde ise. alcar şuan kayıtlı sermaye sisteminde değil ve şirketten biz ORTAKLARININ beklentisi kayıtlı sermaye sistemine geçmesi. Şirketinde iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. 2016 daki rezillikleri unutulmadı, unutulmayacak! (İnşallah bu rezilliklerini sermaye tavanını RAKİBİ DAIKIN IN SERMAYESİ OLARAK BELİRLEYEREK UNUTTURURLAR!)

Diğer türlü sermaye arttırımı için olağanüstü genel kurul yapılması gerekir.

4 saatlik grafik te fincan kulp oluşumu na doğru gidiliyor.(gibi) 4 saatlik kapanışta dipler yükselmeli...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 23-02-2021 saat: 00:34.

6. Alarkocarrier yönetimi neden kayıtlı sermaye artırımına gitmez,genel kurulda bedelsiz açıklaması olmazsa bı cacık olmaz, temettü açıklaması çekirdek parası bile değil icedeni insider varsa tam bir facia dün bryt tavan olurken buradaki At hırsızlarınin kulağına kar suyu mu kaçtı artık Şirket ya vizyonu geniş olacak gerçek yatırımcılar lehine karar alacak yada bu At hırsızlarınin elinde bı 9 sene daha oyuncak olacak Egeendustri , Kartonsan ve Konya çimento ederine gelecek başka bir yolu yok.

7. İnanamıyorum...Gercekten yedisinde neyse yetmişinde de o...Bunun evveli belli hata bizde ....Karaktersiz ,onca pisliği yapanlar birden düzelir mi?Yaa mayıs a kadar gun verip ortadan kaybolunca daha net anliyorum herseyi...Temettunun kurulda onaylanması durumu var mi acaba ?

8. 2017 de yaptıkları gibi bir oyun yapmasınlar yine ?

Sayfa 53/346 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •