Hareketli ortalamalara göre hareket ediyorsa 8 günlük HO 485 TL, bunun üzerinde kapatırsa iyi olur. Teknik göstergelerde MACD'nin görünümü ise maalesef iyi değil, kafayı yukarı çevirmezse ilk dinlenme noktası 445 TL olabilir. Tahtayı kimler yapıyorsa buralardan kararları ne olacaksa haftanın devamında ona göre seyredeceğiz.
Ödenmiş sermayenin düşük olmasını ise ben pek önemsemiyorum. Gerçi yüksek bedelsiz potansiyelinden bahsediliyor, doğrudur ama koskoca TUPRS'ın sermayesi ise sadece 250 milyon TL, borsamızın en yüksek piyasa fiyatlı şirketi ve Türkiye'nin 1 numaralı ihracatçısı olan FROTO'nun ise 350 milyon TL.
Bu arada sizler de zaten biliyorsunuz ama ben yine de hatırlatayım. Bedelsiz hissenin beklenti yaratmak dışında gerçek anlamda bizlere yani sermaye sahiplerine hiç bir faydası yoktur. Bedelsiz verdiği kadar elinizdeki beher hissenin değeri azalır, elinizdeki pay sayısı artar. Sonuçta aynı noktadasınızdır. Kimseye yatırım tavsiyesi vermek haddim değildir. Bu başlıkta da, başkalarında da benden çok daha iyi bilenler değerli arkadaşlarımdır. Herkese saygılar.