Sayfa 243/346 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bugun dogum gunum... alcar bana bi supriz yapacak sanırım/son 11 yilimi mahvetti,yaslandirdi beni...burdaki arkadaşlar boşuna sitem etmiyor....

2.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Bugun dogum gunum... alcar bana bi supriz yapacak sanırım/son 11 yilimi mahvetti,yaslandirdi beni...burdaki arkadaşlar boşuna sitem etmiyor....
    Doğum gününüzü kutlarım sayın subat4

3. Ben yazınca mı çıktı acaba

4. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bugün bilanço bekleniyor. Hareket ondan sanırsam 6 kez 350 civarından döndürdüler. İşin cılkını ancak buradaki çulsuz hırsız lar bu kadar çıkarabilir di, çıkardılar zaten...
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Bugun dogum gunum... alcar bana bi supriz yapacak sanırım/son 11 yilimi mahvetti,yaslandirdi beni...burdaki arkadaşlar boşuna sitem etmiyor....
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

5. Doğum gününüz kutlu olsun. Benim için artık buradaki üç beş eski hariç, gerisi şüphelidir. Çalılar çırpılar ve bilemediğimiz neler neler. Şu var ki bir hedef, var gelir gelir, gelmez kendi bilir. O yüzden kararları kendiniz vermelisiniz

6. Şubat 4 Doğum gününüz kutlu olsun inşallah beklediğinize değer, Hakkaten bu At hırsızları batmaya mahkûm ulen kağıdı bilanço ve bedelsiz beklentisi ile 350 TL den çevirmek nasıl bir akıldır,Asuzu gibi önünde 10 tavan yapacak durum var.He yönetim vizyon sıfır hisseyi almıyor,At hırsızlarını seyrediyor, Aferin Konya çimento tahtacısına alıcı varsa bedavaya satmıyor

7.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    nice yıllara subat hanım bol tavanlı günleriniz olsun

8. uzun zamandır böyle hacim görmedik kapanışa kitler mi tavana yeteri kadar doldurmuş olmalı mumu

Sayfa 243/346 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •