Sayfa 162/1004 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    dore kaç yıldır bu işi icindesinde temel teknik olunca kaybetmez diyorsun..
    Niye kaybeder mi ki?
    Birde uslubunuz hoşuma gitmedi..

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Gcm tahta da gördüm ya Pegasus misali ne yapacakları daha belli olmaz..
    Ne desek boş..
    Bu firma asla zarar etmez bilginize..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanılıyorsun. GCM'nin PGSUS'ta 25 bini bende.
    Saçma hareket ediyor.
    Belki robot kullanıyor ama para veriyor.
    Strateji yok.
    Bence Ak daha akıllı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

3. Normalde vadeli piyasada belirli bir kişi %20 den fazla pozisyon edinemiyor diye kural vardı diye hatırlıyorum belki yanılıyorum ya da o kural kalktı.

Sağlıklı piyasada karşılıklı denge olması lazım. Monopoly, oligopoly hiç bir pazarda tercih edilmez.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

ne bilirsen bil nasıl yaparsan yap hepsi tamam olsa dahi ya eksi gap gelir ya ertı gap gelir yine terste kalırsın hiç biri olmadı ya ucak haberi gelir veya gemi haberi gelir yine terste kalısrsın kazandıkların gider dönersin başa bu döbgü döner durur..
    kaybetmezmişşş burdakilerin cogunlugu bu işin uzmanı piri olmuş yinede kazanmak zordur.

5. Yanılmıyorum 28 den alıp 85 E sürdükleri hareketi diyorum
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Yanılıyorsun. GCM'nin PGSUS'ta 25 bini bende.
    Saçma hareket ediyor.
    Belki robot kullanıyor ama para veriyor.
    Strateji yok.
    Bence Ak daha akıllı.

6. Kiminle yatağa girdiğimi ben bilirim

7. Katılıyorum destek kırılmadı mï eksi gap direnç mi kirilmiyor artı gap daha once de konuştuk
    ne bilirsen bil nasıl yaparsan yap hepsi tamam olsa dahi ya eksi gap gelir ya ertı gap gelir yine terste kalırsın hiç biri olmadı ya ucak haberi gelir veya gemi haberi gelir yine terste kalısrsın kazandıkların gider dönersin başa bu döbgü döner durur..
    kaybetmezmişşş burdakilerin cogunlugu bu işin uzmanı piri olmuş yinede kazanmak zordur.

Açgözlülükten oluyor o dedikleriniz. Bilgiyle ve makul lotlarla işlem olunca kaybetmek imkansız.. Haber etkisi doğrudur ama sonrasında o haber mutlaka telafi olur.. Grafiklere açın bakın..

Sayfa 162/1004 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •