Sayfa 248/405 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Abi reklam bunlar. Görünüşe aldanma. Düşsün aşşağıdan alırız. Ben sodyumdan çıkıp ordakileride alkime yatıracağım. Sodyumcular bir aşşa bir yukarı başımı döndürdü. Bu en azından stabil. Geçen bilançoda borç ödemişlerdi. Bu bilançoda pek kaytarackları yer yok. Bilanço iyi gelecek bence. Ondan sonrada bir ara trend olur. Ballı kaymak. O ara trendlede 20 leri görürsek çok iyi olur. Piyasaya bakarak ucuzuz. Artık 20 lerde olmamız lazım. Buralar alkime yakışmayan yerler. Selamlar.

Yatırım tavsiyesi değil. Bir an kendimi ambarda hissettim.
    Şirkette yeni yatırım konusunda detaylı açıklama neden yapılmıyor. Yeni fabrikada üretime başlandı mı yoksa test üretimi mi devam ediyor. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Şirkette yeni yatırım konusunda detaylı açıklama neden yapılmıyor. Yeni fabrikada üretime başlandı mı yoksa test üretimi mi devam ediyor. Selamlar.
    Sormadım sayın ya. İçimdende artık sormak gelmiyor. Aynı klişe cevaplar beni rahatsız ediyor. O yüzden süpriz olsun. Bekleyip görelim. Testler yakında biter belkide bitmiştir. Biz bunun karına bakacağız artık. Açıklama yapsalarda hissede çok olumlu yükselişe neden olacağını sanmıyorum.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

3.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    deneme üretimi kasımda başlayacak.

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    deneme üretimi kasımda başlayacak.
    "Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 22.10.2019 tarihinde aldığı karar ile başlanan Potasyum Sülfat Yatırımının komple montajı tamamlanmıştır. Pandemi koşullarına rağmen gerek yurtdışından yapılan makine ve techizat tedariklerinde, gerekse yurtiçinde yapılan işlerde çok sayıda ekibin çalıştığı son derece komplike bir tesisin montajının bu kadar kısa sürede, ayrıca hiçbir iş kazası olmadan tamamlanması en büyük sevincimizdir. Ünitelerin peyderpey test ve devreye alma çalışmaları 17 Eylül 2021 Cuma, bugün itibariyle başlamıştır." kap haberi var zaten.

Yine patinaja başladı. Bu şirketten gelişmelerle ilgili doğru cevaplar hiç bir zaman alamadım maalesef. Ketum bir yönetim anlayışı felsefesi mevcut bu şirkette.

6. borsahabercisi
    @borsahabercisi2
    #alkim 2020 yılının ilk 9 ayına göre, 2021 yılı; satışları %46 artarken, Faaliyet karı %38 azalırken, Dönem net karı %36 azalmıştır.
    bu doğru mu, doğruysa 14lere geri dönüş başlar.

7. Mezarlıktan geçerken bir fatiha okumadan geçmeyelim, el fatiha...
    Diyecek başka bir şey bulamadım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Sayın Bawer spek ne yapmak istiyor sizce? Son hareketle ilgili bir yorumunuz var mi?

Sayfa 248/405 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •