Sayfa 83/405 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. 4 ocak 2021 yabanci payı %26,02
    5 mart 2021 yabancı payı %22.02

4 puanlık bir satış olmuş yabancı cephesinde
    ancak 15 şubattan beridir her hissede satıyorlar
    otokar gibi bir hisse de bile %20 lerden 13 lere inmişler...
    bunlar.doğal eylemler , yeterki firmanin işlerinde sıkıntı olmasın , planlanan işler vaktinde yapılsın, 420 bin ton ss yeni yilda 600 bin ton olarak üretilsin, fazla kısmı ihraç edilsin , ps üretim işide yolunda gitsin , 50 bin ton olan kapasite 100 bin tona çıksın yıllık 40 bin ton içerde 60 bin ton ihraç edilsin, firma yıllık 500 ila 600 mil. tl. karlar göndersin, 18 tl den hisse satanlar sizden 60 ila 70 tl den hisse almak için yarışsınlar,
    temennisiyle iyi pazarlar

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    4 ocak 2021 yabanci payı %26,02

bunlar.doğal eylemler , yeterki firmanin işlerinde sıkıntı olmasın , planlanan işler vaktinde yapılsın, 420 bin ton ss yeni yilda 600 bin ton olarak üretilsin, fazla kısmı ihraç edilsin , ps üretim işide yolunda gitsin , 50 bin ton olan kapasite 100 bin tona çıksın yıllık 40 bin ton içerde 60 bin ton ihraç edilsin, firma yıllık 500 ila 600 mil. tl. karlar göndersin, 18 tl den hisse satanlar sizden 60 ila 70 tl den hisse almak için yarışsınlar,
    Eski yıllarda yabancı oranı çok çok azdı, yabancılar tarafından tercih edilen bir hisse değildi. Son zamanlarda yabancı oranı% 26 ların üzerine çıkmıştı. Ben iş yatırım sayfasından takip ediyorum. Burası da 2 gün geriden güncel durumda. Son haftalarda diğer hisselerde olduğu gibi Alkim de de yabancı satışları olduğu doğrudur. Dediğiniz gibi firmanın faaliyetlerinde sorun olmasın, aile içi çatışmalar olmasın. Patron satışları değil alışları olsun. Patronlar, lafla değil eylemlerle hisselerini desteklesinler. Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    2004 yilindaki hürriyet Reha başkanın P.S söyledikleri.
    "Birincil hedefimiz ithalatı ikame etmek ve sonra çevre ülkelere ihracat yapmak. Bulgaristan ve Mısır çok büyük tüketici. Şu anda Belçika’dan büyük tonajlarla ithalat yapıyorlar. Bu tip ürünler tonu binlerce dolar olan ürünlerden olmadığı için nakliye maliyeti bizim bir başka avantajımız olacak."
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...tirim-38647270
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Hocam yazdıkarınızdan borsa tecrübesi olan birisiniz ,
    Kap haberlerine satışlar düşüyor ama
    biz bilemiyiz kimin aldığını, MKK sicil kayıtları yok
    olsa ne olacak ki , Fransadan bir fon alsa o fonun kime ait oldugunu nerden bilecegiz
    Tekfen, Teknosa , tecrübelerini paylasan arkadaşlar oldu üst postlarda,

Ama böyle bir satış istiyorlarsa, piyasadaki çakalları mal kaptirmak yerine Uv elinde tutan
    bir fona satış yapmaları daha güzel olurdu bizler icin .

Ülke puanları yukarı ceklisin Cds ler normallessin o zaman kendiginden gelecek bu fonlar biste

iyi hafta sonları olsun

2005 de o günkü parayla 2.75 kuruştan BAKAB aldım ve takribi 2 yıl sürdü alımlarım, sonra patron Cem BAKİOĞLU sürekli 3 tl ile 4.50 tl arası topladı hemen hemen piyasada BAKAB hissesi kalmadı gibi bişey bide BAKAB kendisi hissesini aldı 1 milyon lot kadar tahta hepten sığlaştı.

BAKAB 2005 yılından beri 1 kez %300 bedelsiz sermaye artırımı yaptı, BAKAB'da 3-5 tane yatırımcı kaldık ama işlemler bana göre tamemen fiktif oluyor halende öyle.

Bana sorsalar tercihim her zaman derinliği olan tahta derim, BAKAB'ları verdim elimde 10 tane kaldı onlarıda şimdilik dedim damızlık dursun. ALLAH bin bereket versin çooook para kazandım BAKAB'dan, ki o BAKAB' bir zamanlar mecnur ÇOLAK'la beraber keriz silkeleme operasyonunda yakalanan Sertac BAKİOĞLU abisi Enver BAKİOĞLU'yla yönetiyor.

Sizi bilmem ama bana ALKİM sütten çıkmış ak kaşık gibi geliyor, enazından şimdilik güveniyorum. Temettümü alırım keyfime bakarımmm.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. https://www.youtube.com/watch?v=x-4uCsE8xSA

Alkim üzerinden güzel bir hisse analizi çalışması yapılmış.

Alıntı Originally Posted by beymelik Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=x-4uCsE8xSA

Alkim üzerinden güzel bir hisse analizi çalışması yapılmış.
    Çok faydalı bir video, hazırlayanlara çok teşekkür ediyorum. Herkese gelecekte bol kazançlar diliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    4 ocak 2021 yabanci payı %26,02

Sn. Foton, bu ortağın satışları yabancı kurumdan olabilir mi acaba.
    Bu satış nedeniyle hissede hiç enerji kalmadı, Arkın Kora satıyor galiba, hangi patronun mirasçısı acaba. Bun Dvk biliyor mutlaka.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sn. Foton, bu ortağın satışları yabancı kurumdan olabilir mi acaba.
    Bu satış nedeniyle hissede hiç enerji kalmadı, Arkın Kora satıyor galiba, hangi patronun mirasçısı acaba. Bun Dvk biliyor mutlaka.
    Evet, Alkim de eneri kalmadı. Endekse bile tepki vermiyor, gözü aşağılarda endeks eksiye geçerse alkim daha da fazla düşecek gibi. Bekleyip göreceğiz.

Sayfa 83/405 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •