Arama sonucu : 3 madde; 1 - 3 arası.

Konu: Yeni Fon Talepleri

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Saf_sata Yazıyı Oku
    Bence konuya başlamadan önce hangi şirket adına bu paylaşımları yaptığınızı açıklamanız, inandırıcılık ve konunun devamlılığı açısından faydalı olacaktır. Güzel bir PR çalışması yapıyorsunuz ama çalıştığınız kurumu ve amacınızı açıkça belirtmediğiniz sürece söylenenler/konuşulanlar hep yarım kalacaktır.
    Eşim "keşke, desene" deyip koca bir kahkaha attı, sanıyorum kendi tepkimi eklememe gerek yoktur. Ayrıca bir kuruma özel yorum yapmış olsam şimdiye kadar onlarcasını dillendirmez, teki özelinde konuşur, hatta asosyal medya adreslerini verirdim. Bence sadece uzun yazılara aşina olmayışınızdan kaynaklı. Son 10 yılda dil iyiden iyiye yozlaştı ve kullanım hazneleri daraltıldı; bu tamamen alışkanlıklarla alakalı. Buna derleme kültürü olmayışını da eklersek, bu garipsemeyi belki anlayabilirim. Keşke bu şüpheciliği daha yerinde hedeflere yöneltseniz.

Ayrıca,

ilk yazımı müteakiben gelen "içi yanlışlıklarla dolu, bu kadar boş bir yazı okumadım" kabilinden yorumları benden önce burada bulunan bir ev sahibi olarak terbiye sınırları içinde görebiliyorsanız, tebrik ederim. Bunun doğrusu, yanlışların tespitini öne sürerek doğrusunu sunmak şeklinde olmalıydı -ki o bile göreceli. Ben bunun bir örneğini ardıl yazılarımda sunmuştum.

Her şekilde, terbiye ve görgü sınırları içerisinde kendine yer bulmayacak yanıtlar alıyorum ve koca koca adamlara, varsa kadınlarımıza yakışmadığını düşünüyorum. Siz yakıştırıyorsanız zaten söylenecek başka bir söz kalmıyor. Kalite ve kumaş kendisini her şekilde belli ediyor.
    Son düzenleme : Fondip; 20-01-2021 saat: 15:40.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •