Sayfa 52/499 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 409 - 416 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. O ne ya?
    3,05 den 4,25 e

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

bilanço gelmiş....

.................................

http://www.hisse.net/topluluk/showth...908#post822908

hisse yarışmamızda dereceye girenler belli oldu
    yarışma kurallarına uygun hisse tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

MZHLD Konsolide 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 12282319 Yıllık Değ%:30 Ana Ortaklık Payları: 5932928 Yıllık Değ%:39

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. TMSF ile hukuki sürece etki edecek girişimler bulunmakta olup, anlaşma zemininde nihai aşamaya gelinmektedir.
    c- Grubun TMSF’ye herhangi bir borcu kalmamış olmakla birlikte Güçbirliği Grubu ilişkisinden kaynaklanan sebeplerle TMSF’nin Grubun gayrimenkulleri ve araçları nezdinde konulan hacizleri 2016 yılı içinde kısmen devam etmektedir. TMSF ile nihai mutabakatlaşma süreci Güçbirliği Grubu Şirketlerindeki gelişmelere göre sonuçlanabilecektir.
    d- Şirketin hasılatı son dönemlerde artış trendine girmiş bulunmaktadır. , Şirketin faaliyetleri üzerinde önemli kısıtlar olmasına rağmen satışlarda ve karlılıkta artış düzeyinin sağlanabiliyor olması, ilerleyen zamanlarda Şirketin öz kaynaklarıyla borçlarını ödeyebileceği yönünde değerlendirilmektedir. Ayrıca kısa bir zaman içinde TMSF ve Dünya Ticaret Merkezi projesi ile ilgili ihtilafların sonuçlanacağı yönünde önemli emareler bulunmaktadır. Tüm bu gelişmeler birlikte değerlendirilerek, Grubun sürekliliğine yönelik bir yönetim planı olarak, Şirket yönetimince benimsenmiştir. Finansal tablolar ve dipnotlarında bu husus açıklanmaktadır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 52/499 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •