Sayfa 9/499 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 65 - 72 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Hayırlı işler,
    Biri 1,12 den kelepir fiyata 21.000 lotu süpürmüş.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    KAP: MZHLD [MZHLD ] MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/595409
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5b102cc3221c75

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi MZHLD 2016 TAKVİM YILINA İLİŞKİN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    İlgili Şirketler MZHLD

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 22.03.2017
    Genel Kurul Tarihi 15.06.2017
    Genel Kurul Saati 15:30
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 14.06.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir İZMİR
    İlçe ÇİĞLİ
    Adres 10003 SOKAK NO.: 6 A.O.S.B. ÇİĞLİ - İZMİR

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması ve Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın imzalanması hususunda toplantı başkanlığı'na yetki verilmesi
    2 - 2016 yılı faaliyet dönemine ait; Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    3 - 2016 yılı faaliyet dönemine ait; Bağımsız Denetim Kuruluşu raporunun okunması, müzakeresi ve onaylanması
    4 - 2016 yılı faaliyet dönemine ait Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri dahilinde hazırlanan konsolide finansal tabloların Genel Kurula arzı, müzakeresi ve onaylanması,
    5 - Yönetim Kurulu Üyelerinin 2016 yılı hesap dönemi faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi
    6 - Yönetim Kurulunun 2016 yılı kar ve zarar hesabı ile ilgili önerisinin görüşülerek karara bağlanması
    7 - Yönetim Kurulu Üyelerinin ücretlerinin ve huzur haklarının belirlenmesi
    8 - Şirketimiz 2017 yılı bağımsız denetimi için, Lidya Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş. İle yapılan bağımsız denetim sözleşmesinin Genel Kurul onayına sunulması,
    9 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun 10/04/2015 tarih ve 11/352 sayılı kararı ile ilgili genel kurula bilgi verilmesi, (TTK 376' ncı madde uygulaması hakkında)
    10 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:II, No: 17. 1 Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12/4. Maddesi kapsamında, şirketin 3. Kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile ve elde edilen gelir veya menfaatler hususunda Genel Kurul'a bilgi verilmesi,
    11 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:II, No: 17. 1 Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 1.3.6 nolu maddesi gereği yönetim hâkimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerinin, yönetim kurulu üyelerinin, üst düzey yöneticilerin ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarının, şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek önemli nitelikte işlem yapması ve/veya şirketin veya bağlı ortaklıkların işletme konusuna giren ticari iş türünden bir işlemi kendi veya başkası hesabına yapması veya aynı tür ticari işlerle uğraşan bir başka şirkete sorumluluğu sınırsız ortak sıfatıyla girmesi durumunda söz konusu işlemler hakkında bilgi verilmesi ve TTK'nın 395. Ve 396. Maddelerinin öngördüğü izinlerin verilmesi hususunun müzakeresi ve onaylanması,
    12 - 2016 yılı içinde yapılan bağış ve yardımlar hakkında Genel Kurula bilgi verilmesi, müzakeresi ve onaylanması, 2017 yılı için bağış üst sınırının belirlenmesi
    13 - Şirket imza sirkülerinin oluşturulması ile ilgili olarak Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi
    14 - Dilek ve temenniler.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Yoktur

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 MZHLD 2016 YILI OLAGAN GK CAGRI GUNDEM VEKALETNAME.pdf - İlan Me
    11. madde içeriği itibari ile çok şeye gebe ..?

4. Evet cocugu koymuşlar gebe ama babası belli değil

5. 11 01 2017 tarihinde Nafiz Zorlu nun mahkeme kararı ile topladığı genel kurulda yönetim seçilememişti.
    Genel Kurula katılan arkadaşların aktardığına göre yakın bir tarihte yeniden bir genel kurul yapılacağı yönündeydi.
    Yeni genel kurul tarihi belirlendi.
    15.06.2017 tarihinde.
    Ama yönetim seçimi maddelerde yok. Oysa yeni yapılacak genel kurulda yeni yönetimin seçileceği beklentisi vardı.
    Sahi ne oldu yeni yönetim seçimi.
    Başka bahara mı kaldı yoksa kardeşler aralarında anlaştı mı.
    Uzay boşluğuna sorular.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 9/499 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •