Sayfa 139/500 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Sn. Batık abim benim düşüncem mecbur kaldılar artık, babayiğit yok henüz hissede. Yiğit olmayan bir şam babası var. O da ne yapıyor belli. Bu saatten sonra düşürmek teknik açıdan hissenin geleceğini olumsuz etkileyeceği için gidemediler daha geri. Umarım şu bir yıl dolu dolu geçer

KeMALLLLLL. Alan kimmiş acaba...

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Allah razı olsun Sn. Batık. Güzel günler göreceğiz inşallah

Alıntı Originally Posted by tatarcik Yazıyı Oku
    Allah razı olsun Sn. Batık. Güzel günler göreceğiz inşallah
    İnşallah kardeşim. Gülmek bizim de niye hakkımız olmasın ?

5. Merhaba,

Arkadaşlar, daha önceleri yazmıştım ancak, tekrarlamak ve bir de uyarıda bulunmak istiyorum;

Eplas ve Mzhld hisselerinin sığ hisseler olduğu için, lot takibinin yapılabileceğini yazmıştım. Kaldı ki, ülkemizde borsa ile ilgili bir sürü kanunsuz işlemlerle karşılaşıyoruz. Büyük bir yatırımcının, yada bir holding sahibinin çalıştığı yatırım şirketinden rica ederek, o yatırım şirketinin de diğer yatırım şirketlerinden sempatik kanalla, hisse sahiplerinin bilgilerine ve ne kadar hisseyi portföylerinde tuttukları bilgisini almaları çocuk oyuncağı sayılır.

Bu yazdığımı dünyanın hiç bir yerinde yapamazsınız, donunuzu almakla kalmaz, üste borçlanır ve hapse girersiniz.

Ayrıca, bilgilerinizi aldıktan sonra, bir banka çalışanından da maddi durumunuz hakkında bilgi edinmeleri de, çocuk şeker ilişkisi gibidir...

Bir kaç sene önce, bir arkadaşın benimle ilgili bilgileri, paylaşmadığım halde, bana söylemesi, bu gibi şeylerin mümkün olduğunu bildiğimden sürpriz olmamıştı.

Her şeyi bilebilirler ancak, hedef fiyatınızı bilemezler...

Forum içerisinde, özellikle özel mesajlarda, arkadaşınız sandığınız kişilere bu bilgileri vermeyiniz. Bu şu ana kadar benim de yaptığım bir yanlıştı. Asla, satacağım fiyatı yada aralığı vermedim ama, hissenin gelişmelere göre alacağı fiyatlar hakkında yorumlarım oldu.

Sizi, ekonomik durumunuzu ve hedef fiyatınızı da bildikten sonra; hisselerle oynamaları ve ona göre bir proğram yaparak sizi-beni yanıltmaları daha kolay olacaktır diye düşünüyorum.

Bu platformdaki hiç kimse, babanızın oğlu değildir yada yakın arkadaşınız veya sırdaşınız değildir.

İyi niyetle yazanlar ve kötü niyetle yazanlar vardır.

Unutmayalım...

Eplas'ın genel kurulları hayırlı olması temennilerimle...

Saygılarımla,

Ben nerdeysem,çakallar da orda ercan ağbi. Bi dürüst patron şirketine,ve yanıltıcı ,yönlendirici ayak takımı kişilerinden kurtulamadım.çoook haklısın, çoğu kişi kuzu postuna bürünmüş, çakallar...Kal sağlıcakla...

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben nerdeysem,çakallar da orda ercan ağbi. Bi dürüst patron şirketine,ve yanıltıcı ,yönlendirici ayak takımı kişilerinden kurtulamadım.çoook haklısın, çoğu kişi kuzu postuna bürünmüş, çakallar...Kal sağlıcakla...
    Merhaba,

Değerli Kardeşim, tez canlı ve heyecanlı olduğunu biliyoruz. Holding ve Eplas tahmin ediyorum biraz törpülemiştir seni. Son alımın da hayırlı olsun.

Eskiden kredili işlem yapardın. Umarım, halen yapmıyorsundur. Zira kredinin zamanı geldiğinde, bir miktar hisse satmak zorunda kalırsın ve aylık takaslara bakıldığında, aşağı yukarı hangi fiyattan sattığını ve hangi günler sattığını bilirler. O günler hisselere abuk subuk emirler girerek, sana zararına satış yaptırabilirler.

Genelde yekün olarak hisselerin kimlerde olduğunu bilirler de, bunun her ay teyidini yapamazlar. Yapabilirler de, yasal olmayan ve yasak olan bir şeyi belki defalarca yapmak istemeyebilirler.

Alımlarını ve satışlarını buraya yazma derim. Günlük zaten işlemler "tırt" durumda. Sıradan Ky işlemleri gibi değerlendirilsin.

İnsanlara "Sabır" diyoruz da, insanlar da "Nereye kadar?" diyorlar...

Ben yine olabildiğince sabretmeni, al-sat dürtüne uyduğunda da, paylaşmamanı öneriyorum.

Hakkında hayırlısı olsun kardeşim.

Saygılarımla,

Teşekkürler ağbi.Kredili işlemlerim yok.Söylediklerinde haklısın.Ama bu fiyatlarda dolaşmaya devam ederse, ona yakın bir zamanda güzel sürprizlerim olacak....Hayırlı sahurlar...Paçalarından dürüstlük akan Kemal bey size de iyi sahurlar!!!

Sayfa 139/500 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •