Sayfa 372/500 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    Berna VURALGIL <[email protected]> hemen cevap verıyor.
    Bu konuda size ne cevap verdi merak ettim doğrusu.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu konuda size ne cevap verdi merak ettim doğrusu.
    gelen cevabı paylaştıgım zaman,
    inlerınden çıkıp saldırıya geçen bır grup var?
    gerek yok buna.

3.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    gelen cevabı paylaştıgım zaman,
    inlerınden çıkıp saldırıya geçen bır grup var?
    gerek yok buna.
    Sizi çok iyi anlıyorum.
    Selamlar.

4. Vakıfbank kendi mülkiyetinde bulunan bir gayrimenkulü ihale yöntemi ile satışa çıkartmıştır.
    Eğer ihalede teklif vermek suretiyle alan firma Eplas değil ise , KAP’ta herhangi bir bildirim yapılmaz.

5. İhaleye katılmak için % 5 teminat bedeli yatırmak gerekiyor. ihaleye birden fazla kişi girerse ihaleyi alamayanlar yatırdıkları teminatı aynen geri alıyorlar. Yani ihaleyi alamayan kişinin parası yanmıyor.
    İhaleyi kazanan ise kalan parayı 7 gün içerisinde nakden yatırıyor ve tapusunu alıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İhaleye katılmak için % 5 teminat bedeli yatırmak gerekiyor. ihaleye birden fazla kişi girerse ihaleyi alamayanlar yatırdıkları teminatı aynen geri alıyorlar. Yani ihaleyi alamayan kişinin parası yanmıyor.
    İhaleyi kazanan ise kalan parayı 7 gün içerisinde nakden yatırıyor ve tapusunu alıyor.
    kim alırsa alsın ama hiç önemli değil önemli olan üstündeki şirket

7. Tüm temennimiz bizim grup şirketlerinden birinin bu gayrimenkulü ihaleden satın almasıdır.
    Başka biri alsa dahi bu dünyanın sonu değildir. En kötü ihtimal yeni sahibine kira ödenir. Üretim yapan, teşvik almış, banka borcu bulunmayan bir şirket var sonuçta.

Verilen teklif ile ilgili iki tahminim var. Ancak herhangi bir somut bilgiye dayanmadığı için burada yazmanın doğru olmadığını düşünüyorum.
    Birkaç gün sonra sonucu öğreniriz.
    İyi günler ve güzel bir hafta sonu dilerim.

8. Yönetim Kurulumuzun 13.10.2020 tarih ve 2020/12 sayılı kararına istinaden; Şirketimizin, faaliyetlerini gerçekleştirdiği fabrikamızla ilgili olarak; Vakıfbank'ın ihalesine katılmak üzere başvuru ve girişimlerde bulunmasına ve Bankanın belirlediği prosedürleri gerçekleştirerek süresi içinde ihaleye teklif vererek katılmasına karar verilmişti.

Bugün itibariyle ihaleye teklif vererek başvuru işlemini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

16.10.2020 ODA 2020/16

Sayfa 372/500 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •