Sayfa 816/1312 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Bu aidat meselesi özellikle site yönetimi inşaat firması ise fahiş oluyor .
    Her havuzu güvenliği spor tesisi olan siteler öyle çok yüksek fiyatlama olmayabiliyor.
    Genelde sıfır ya da sıfıra yakın sitelerde çok yüksek aidat istenir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    bedava, öğlen 3 kişi dönerciye gitseniz ödeyeceğiniz rakam daha fazla şu an.
    Aynen, millet neyin kafasında bilmiyorum. Herkes kendi doğrusunu en doğru diye dayatmaya çalışıyor. Ben mesela insanlarla muhatap olmak istemiyorum, sırf bu yüzden yoğun trafik varken dışarıya çıkmıyorum.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Ocaktan sonra yeni konut kredi paketi haberi geçen hafta vardı.
    Böyle bir kampanya olursa tekrar alış satışlar hızlanır

4. Arkadaşlar konu dışı olacak biraz ama iç anadolu için güney batıdan ev alınır mı?
    Yazın çok sıcak kışın da batıdaki odalar pek güneş görmez gibi geliyor. Lakin tecrübe sahibi arkadaşlara sorarak danışmak isterim. Güney-batı cephe ev alınır mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Ocaktan sonra yeni konut kredi paketi haberi geçen hafta vardı.
    Böyle bir kampanya olursa tekrar alış satışlar hızlanır
    Alış satış hızlanır mı emin değilim.
    Zira konut paketi çıkacak haberleri ile konut fiyatlarını bir tur arttıranlar, paket çıktığında bir tur daha fiyat artışı yapacak.
    Bu konut kredi faiz indiriminden , konut alacaklara hiç bir fayda yok.
    Diğer yandan fakirleşme devam ettiği için Konya erişim gittikçe imkansız bir hal alıyor.

6. TR de gayrı menkül herhangi bir ortamda kazanılan paranın en son aktığı yerdir.

en azından kendi çevremde Bist ten kazandığını emlağa yatıracak kişiler biliyorum.

biz yine kampanya olsa da kimse almaz deriz ama bist ten parayı vuranlar ve yabancılar alımı hızlandırır.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

E hani ev fiyatları düşecekti. Enflasyonun altı artış düşüş mü sayılıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 816/1312 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •