Sayfa 523/1312 İlkİlk ... 234234735135215225235245255335736231023 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Yenişehir ve Kurtköy bölgeleri hakkinda ne dusunuyorsunuz? Yatirim amacli ev almayi planliyorum. Bu bölgelerin Sabiha Gökçen Havalimanina yakin olmasi ve duzgun planlanmis olmasi avantaj gibi geliyor bana. Bolgeyi bizzat gorme sansim olmadi ancak haritadan oyle gozukuyor en azindan. Bolge hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar yorumlarsa sevinirim.

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Benim de takip ettiğim bir bölgeydi Konyaaltı 6 ay önce çok rahat alabileceğim evleri almak şimdi artık çok zor, Alanya da aynı şekilde çok artmış sadece kaleiçinin arka tarafları ve çevre yolu tarafı biraz daha ucuz kalmış, bu fiyatlardan alanlar genelde yabancılar veya dolar, faiz, altından ümidini kesen yatırıcılar herhalde ben de anlayamadım bu işi.
    --fiyatlar artmış ama, alıcı yok...satıcı çok...

3. şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

https://www.mynet.com/ayni-daireyi-d...i-110106952870

Projeden ev almayı düşünenler mutlaka okumalı.
    Finalde nerede bu devlet söylemleri.

4.  Alıntı Originally Posted by boogaloo Yazıyı Oku
    Yenişehir ve Kurtköy bölgeleri hakkinda ne dusunuyorsunuz? Yatirim amacli ev almayi planliyorum. Bu bölgelerin Sabiha Gökçen Havalimanina yakin olmasi ve duzgun planlanmis olmasi avantaj gibi geliyor bana. Bolgeyi bizzat gorme sansim olmadi ancak haritadan oyle gozukuyor en azindan. Bolge hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar yorumlarsa sevinirim.
    Bunu bende merak ediyorum

5. Ben evimi kiraya vereceğim .mesela kiracı ile anlaşma yaparken enag Tefe TÜFE'ye göre yazsam kontrata ...kabul etti diyelim .yarın obur gün hukuki açıdan bir problem olur mu acaba .

6.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ben evimi kiraya vereceğim .mesela kiracı ile anlaşma yaparken enag Tefe TÜFE'ye göre yazsam kontrata ...kabul etti diyelim .yarın obur gün hukuki açıdan bir problem olur mu acaba .
    Kanunla düzenlenmişse sözleşmenin bir anlamı kalmıyor diye biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ben evimi kiraya vereceğim .mesela kiracı ile anlaşma yaparken enag Tefe TÜFE'ye göre yazsam kontrata ...kabul etti diyelim .yarın obur gün hukuki açıdan bir problem olur mu acaba .
    Sozlesmeler kanunlardan ustun degildir. Isterseniz yillik % bir milyon yazin sozlesmeye. Yasal sinir 12 aylik tufe ortalamasi su an.

1.100 tl ye evde kalan kiracım müjdeyi verdi haziranda tayini çıkıyormuş çıkacakmış emlakçıyı aradım istersen haziran ayından geçerli 2.500 den kontrat yapayım biriyle dedi
    ama bekle haziranda tayinlerle beraber 3.500 e verirsin dedi
    acıdm kiralayacak olana
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 523/1312 İlkİlk ... 234234735135215225235245255335736231023 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •