Sayfa 59/369 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 465 - 472 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Zaten satın aldığı için. Hisse sahipleri saf değil, bu rakamı elbette önceden 'tahmin ediyorlar' diyelim. Gidip ördek ky ile aynı anda mı satın alacaklar? Bağkur sırasına mı sokacaksınız adamları

Dün 155'leri gördü, satın aldı. Satın almak için kuyruğa girenlere de sattı Zaten nitelikli yatırımcı ve by ile niteliksiz ördekler arasındaki fark bu. Biri verecek, diğeri bereketle yiyecek.
    Dostum haklısınız tabi,beklenti satın alınıp gerçekler satılır,kabul ediyorum,beklentinin üstünde gelen güzel bilanço,bu karla hisse başına düşen temettüyü hesaplandığında,bu köprünün altından daha çok sular akaçak gibi,yanlız endeksin düşüş zamanına denk gelmeside tahta sahibi bunu olumsuz yönde kullandı diye düşünüyorum, ytd,

2. Göz göre göre bile bile YATIRIMCI oldum. Niye, güzel pozisyon alındı çünkü. İnşallah pozisyon alanlar abuk subuk strateji ile kağıdı zehir etmezler. Uzun sürmez belli eder zaten.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Vergi dairesine sunulan bilançonun hicbir yükümlülüğü yoktur.

4. Böyle bir link dolaşıyor.Kuyular açıldı filan .Aslında çoğu önce ki haberlerden derleme

https://haber.tiklanmarekorukiranlar...5LRUJIvc2vh7uA

5.  Alıntı Originally Posted by bigbang Yazıyı Oku
    Böyle bir link dolaşıyor.Kuyular açıldı filan .Aslında çoğu önce ki haberlerden derleme

https://haber.tiklanmarekorukiranlar...5LRUJIvc2vh7uA
    26 ekim tarihli haberi yeni haber diye vermişler.

6. hergün %10 yapıyor diye bi sasa'ya bakayım dedim, neymiş bu mübarek diye. Değeri 37, 5 mlr olmuş. Yıllık kazancı 312 mln o da ertelenmiş vergi gelirinden kaynaklı yoksa 275 mln zarar, finansal borcu yaklaşık 6 mlr. Piyasa değeri defter değerinin 13 katı.Her gün %10 çıkıp durdu. Kozal 22 mlr değerinde sadece son çeyrek karı sasanın yıllık karının iki katı civarında öyle ertelenmiş vergi geliri falanda değil, yıllık kar muhtemelen 2-2,1 mlr. Hani bi ara insan şüpheye düşüyor acaba kozaldan çok şey mi bekliyoruz diye. Doğrusu sasa bu sonuçlarla bu kadar değerli oluyorsa o zaman kozal 100 mlr olsa yeridir. Var bi yerde bi yanlışlıkta nerede. Ya da biz bişeyden anlamıyoruz kimse de (örneğin ekonomi kanalları) aydınlatmıyor

Yatırım tavsiyesi değildir acemi küçük yatırımcı görüşüdür.

7.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    yok bende detay ihtiyaç duymuyorum
    bu hissede pastaya alana satana inanmıyorum, buyuk speklerin kolayca ayarlayabileceği işler bunlar.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    madencilik konusunda aynı kanıdayım kozalak dışında tek madenci prkme sanırım dun ondan da aldım biraz. baktım bakır fiyatları ve dolar yuksekmiş 2020 son çeyrekte çok yuksek bir kar tahmin ediyorum. ayrıca şirket bilançosunu 10 martta gönderecekmiş yazısı gelmiş bu da beni şüphelendirdi ky ya bir ay gidin başka kağıtlarda oynayın der gibi. bu da speğin sert yukselteceğini hissettirdi bana temel veriler de çok iyiydi teknik desen uzun vade kırılım sonrası pullback yapmış destekte hallen.. . 6.41 hafif direnç. kazanırsam kozal da uygun yerlerdeyse tekrar kozala dönmek şartıyla tabi.
    prkme den çıktım kozala ful girdim bu akşam uygun fiyatlardan. borsada hala yön yukarı bana göre.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 59/369 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •