Sayfa 87/369 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 689 - 696 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Bu konuya hakim değilim. Onun için yorum istedim. Teşekkür ederim. Fakat baktığım bazı siteler var. Anlattığınız gibi görmediğim için sormuştum zaten. Ama görüşümün tam tersi yorum görünce şaşırdım hatta ironi falan sandım. İnşallah dediğıniz gibi olur.

Yalnız yinede çok değişken bir piyasa var. Örneğin geçen hafta 155 üstü kapanış beklerken düşüş sürecine girdi kozal. Bir hafta da 150 lerden 120 leri görmüşse şüphemi takdir edersiniz. Doğrusu ben birbirine bağlı formasyonlar görmedim. Daha çok birbirinden kopuk formasyonlar. Örneğin 133 ü destek olarak görmüştüm sonraki gün 128 den kapattı tek olumlu gösterge son günde 129.20 olabilmesiydi. Yani her ne kadar dediğiniz gibi olmasını istesemde inancım çok sağlam değil. Ama şaşkın bir durumda yinede ümit fakirin ekmeğidir modunda bekliyorum. Ayrıca benim şahsi durumum uzunculuğada uygun değil. YTD.
    Valla ben uzuncuyum ama güzel teknik görünce dayanamıyorum azıcık vertu aldım kozala döneceğim elbet çıtırdatayım 1-2 ay
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Valla ben uzuncuyum ama güzel teknik görünce dayanamıyorum azıcık vertu aldım kozala döneceğim elbet çıtırdatayım 1-2 ay
    Valla benimde takip ettiğim favoriler var. Mesela turizmler ve daha borsa kapalı iken takibe aldım. Biri tavan diğeri tavana yakın.
    Eskisi gibi değilim. Artık bana sonuçta aynı olacakmış gibi geliyor. Yani tavanı kaçırdım ama bu beni pek etkilemedi bile. Ha kaçırdığım seriler de var. Mesela Sasa yı en başlarda takibe almıştım. Ama bir türlü elim gitmedi. Belirli bir tecrübe değil belirli bir doyumdan sonra belli değerde kalabiliyorsam artık hiç bir şey beni enterese etmiyor. Oysa bundan 3 yıl önce günlük al satlarla kendimi yerden yere vururdum. Baya olgunlaştım galiba borsada.

Yalnız şunu da biliyorumki borsada olgunlaşmak bile teknik bir durum. Belli limitin altına gelsem böyle konuşabileceğimi hiç sanmıyorum

Ben geçmişte bu al satların her türlüsünü denedim ama genelde kaybettim. Birazda ona tepki artık hiç elim gitmiyor. Siz yapabiliyorsanız ne mutlu size.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Hiç iyi değil ve sanırım gördüğüne inanma vakti.. YTD.

4. Şu altın kağıt iki tane hokkabazın elinde kesekağıdı oluyor ya bu insanın ağrına gidiyor. Sonrada kağıda yakışmadıklarıni görüncede saçma sapan hareketler yapıyorlar.

Takas takas deyince başka birşey bilmiyor diyenler, hadi şimdi yapsınlar bakalım tahtayı.. Bir tahta var ve bir şeyler yapılması gerekiyor galiba değilmi??!

5. Bir kez daha anladımki ki maalesef acı bıcimde bunu çok geç öğrendim, eğer bildiğin bir şeyden eminsen dünya yanlışlasa bildiğinden şaşmayacaksın.!

Hadi bakalım tahta yapın şimdi habermi , grafikmi, rapormu süreceksiniz tahtaya..?! Dahası da var, bilanço gelince yükselecek değilmi, öyle değilmiş işte tersine düşedebiliyormuş. !

Şu anda eminim kozal daki çok kişi sinir harbi yaşıyor. Twitter a bakıyorum da twit lerin nerdeyse hepsi kozal a isyan twiti.

6. Ne çok konuşan var burada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Ne çok konuşan var burada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    En son sen konusunca bir seymi oldun?

8. Son dk larda yaptı yapacağını. Karanlık odada da galiba süpürme olduki en güzel hareket bence bu oldu.

Ama asla sağlamda oldugumuzu düşünmüyorum hâlâ. YTD.

Sayfa 87/369 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •