Sayfa 296/369 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. iki yıl önce yazmıştım mahkeme 2022 mart sonu biter diye. Benim kanaatim yargıtay şirketi sahibine vermek zorunda ama Akın ipeğe verildiğinde işlerin önüne taş koyabilirler olumsuz tarafı bu. Bu nedenle bu hafta dikkatli olun derim karar çıktığı an taban olabilir
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    iki yıl önce yazmıştım mahkeme 2022 mart sonu biter diye. Benim kanaatim yargıtay şirketi sahibine vermek zorunda ama Akın ipeğe verildiğinde işlerin önüne taş koyabilirler olumsuz tarafı bu. Bu nedenle bu hafta dikkatli olun derim karar çıktığı an taban olabilir
    boydakları verdiler mi?

3. Kozalin MORUKLARI kac ky yi soyarak 110 lardan 140 lara getirdi, doymayan MORUKLAR.

4. TMSF BİR ŞİRKETE EL KOYDUĞUNDA KISA SÜRE İÇİNDE SATILMASI İÇİ MEKANİZMA İŞLETİLECEK

TMSF bünyesindeki şirketlerinin etkin ve verimli yönetimine yönelik yeni bir uygulama gelecek. Bu kapsamda, şirketlerin kamunun yönetimi yerine satışına öncelik verilecek.

TSMF bir şirkete el koyduğunda kısa süre içinde satılması içi mekanizma işletilecek. Satıştan elde edilecek para bir bankada bloke edilecek ve nemalandırılacak.
    https://m.ensonhaber.com/ekonomi/muh...lifi-sunuluyor

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    iki yıl önce yazmıştım mahkeme 2022 mart sonu biter diye. Benim kanaatim yargıtay şirketi sahibine vermek zorunda ama Akın ipeğe verildiğinde işlerin önüne taş koyabilirler olumsuz tarafı bu. Bu nedenle bu hafta dikkatli olun derim karar çıktığı an taban olabilir
    Konu Yargıtay a ne için gidecek ki? önce mevcut alt mahkemede davanın sonuçlanması gerekmiyor mu? Ondan sonra yargıtay duruma göre konuya girmeyacakmi?? Ayrıca Yargıtay neden "...ŞİRKETİ SAHİBİNE VERMEK ZORUNDA.." hukukda / Kanunda böyle bir kaide kural mı var?..

6. Gazeteciler kac paraya yapıyor bu şişirme haberleri acaba 🤔

7.  Alıntı Originally Posted by Dre.xty Yazıyı Oku
    Gazeteciler kac paraya yapıyor bu şişirme haberleri acaba ��
    Çakma gazetecinin sipariş palavra haberi öncesinde tahtada 2 kurum 1 milyon lottan fazla mal çekti, akabinde yalan haberi köşede servis ettiler. Ertesi günden itibaren tüm mal usul usul piyasaya satıldı.

Utanmaz ahlaksız bir de haberinde inandırıcılığı artsın diye gün vermişti. Böylelerine şu işledikleri sabit suç ile batı da güneş yüzü göstermezler, acayip ağır bir suç bu dünya da. Kaçtır işliyorlar bu suçu kör göze parmak sokarcasına, yatırımcı uyanık olacak kendini koruyacak ve kendisini koruyanında olmadığını bilip düşmeyecek bu tuzaklara prim vermeyecek bu şebekelere.

Sayfa 296/369 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •