Sayfa 198/369 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. TMSF YÖNETİMİNDEKİ FETÖCÜ ŞİRKETLERİN SATIŞ ENGELLERİ KALDIRILIYOR

TMSF yönetimindeki KOZAA, KOZAL ve IPEKE için kolay yolu açıldı...

https://www.borsamanset.com/tmsf-yon...or-haber-21473

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    koza maden bağış yaparak film yaptırmış şikayet ettiniz umarım ayrıca kozalın denetim şirketini de uyarın. birkaç sitede bu haberin silindiğini gördüm umarım birileri tutuşmuştur.. yağmur gibi şikayet olmayınca umursamıyorlar mı ne. kim bilir başka nerelere bağışlar yaptılar. hırsızlık yahu
    https://kronos34.news/tr/15-temmuz-f...e-istikbalden/
    Yasemin hanım siz gerçekten şirketin içini boşaltmadan şirketin satılacağını düşünüyormusunuz benim şahsi fikrim şirket içi boşaltılmadan sürdürülemez hale gelmeden şirketin satışını yapmazlar

3.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Yasemin hanım siz gerçekten şirketin içini boşaltmadan şirketin satılacağını düşünüyormusunuz benim şahsi fikrim şirket içi boşaltılmadan sürdürülemez hale gelmeden şirketin satışını yapmazlar
    Bu sayfada işiniz ne ki
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. ipek kozaya göre %2.5 ucuz belli oranda değişim yapmakta fayda var.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bu sayfada işiniz ne ki
    Pardon özür dilerim yandaş olmam gerekiyordu. Değil mi hemen çıkıyorum sayfadan

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    ipek kozaya göre %2.5 ucuz belli oranda değişim yapmakta fayda var.
    Yasemin hanım bu hesabı neye göre yaptınız? Çünkü hesabınız sahiplik oranlarıyla örtüşmüyor. Sahiplik oranları ve ödenmiş sermayelerine göre güncel rakamlarla Kozal 108,2 TL ise, Kozaa 19,15 TL, İpeke 14,93TL olması gerekir. Dolayısıyla iskontolu olarak sırasıyla Kozaa-İpeke-Kozal olduğu söylenebilir. Adil değer için temel verilerle Kozaa'nın, Kozal'a göre %39,5 İpeke'ye göre %6,5 prim potansiyeli var.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

7. Kozal form yöneticisine nasıl ulaşabiliriz. Burada kozal yerine başka senetleri öven kozalı satıp diğerini alırsanız daha çok kazanırsınız şeklinde yönlendirmelerde bulunanların kozal forumundan atılmasını isteyecem. Eğer form yöneticimiz burayı okuyorsa lütfen bu kişiler hakkında gereğini yapsın. Bu tür açıklamaların aynı zamanda yatırım danışmanlığına girdiğini de düşünüyorum.

Sayfa 198/369 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •