Sayfa 107/531 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 849 - 856 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Ne zamanki kaygılanmaya başladım aman para çuvalları dikkat edin diye o zaman GEREĞİNİ YAPMALIYDIM, YAPILMALIYDI GALİBA.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Ne zamanki kaygılanmaya başladım aman para çuvalları dikkat edin diye o zaman GEREĞİNİ YAPMALIYDIM, YAPILMALIYDI GALİBA.
    Sen merak etme, ben dün gereğini yapmış OYAKC 'ye geçmiştim...

Zararına verdim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

toprağım sen geçen gün bişey yazmıştın kuş gibi hafif hisseediyorummu, ruhlu falan bişeydi. o günden beri başımıza gelmeyen kalmadı ölüyomuyuzda sen önceden gördün yoksa...

bist 30 da kozalar-aselsan-sahol-tskb ve tekfenden başka kırmızı hisse yok. sermaye alfa hisseleremi akıyor acaba...... yada böyle düşünmemizmi isteniyor?

üç kuruş yukardan kapatsaydı sorun yok diyebilirdim.
    (deyim değil)

gedza finansal rapor geldi. 28M.kar... gayet iyi...

7.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    üç kuruş yukardan kapatsaydı sorun yok diyebilirdim.
    (deyim değil)
    Koçari üstad bugün olanlar bir silkeleme ve bıktırma olabilir mi ? Eğer öyle ise güzel günler yakın mı ?

Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    Koçari üstad bugün olanlar bir silkeleme ve bıktırma olabilir mi ? Eğer öyle ise güzel günler yakın mı ?
    elbet öyle bir ihtimal yok değilde, kapanıışı berbat yaptı, bollinger içinde kapatsaydı, her şey yolunda diyebilirdim.

Sayfa 107/531 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •