Arama sonucu : 4247 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    kalbimi kırıyon ama abi, ben gizli saklı iş yapmam. Hep aynı şeyi söylüyorum.

1. Benim bir hikayem olmalı.
    2. Sıfır maliyetle mal taşımalıyım.
    3. Giriş planım olduğu gibi her zaman revize edebileceğim, "b" ve "c" planlarım olmalı.
    4. Obo,tobo, flama, niye yapılır bilmek
    5. Kim alıyor, kaçtan alıp, kaçtan satıyoru takip etmek,
    6. Arada bir hava almak için su yüzüne çıkıp daha derine dalmak için uygun zaman dilimini beklemek (sabır)

sanırım bu kadarı yeterli oluyor
    Ben borsa dışı bi şeyden bahsedeceksin gibi anlamıştım abim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Ben borsa dışı bi şeyden bahsedeceksin gibi anlamıştım abim.
    Borsa dışı bir hikayem de var. ama ona hem aklım hem de becerim yetmiyor. Sadece hayal olarak kenarda bekliyor. hatta geçen bizim başlıkta OTURAN BOĞA ya da açtım. Ama hikaye nasıl desem. Çok halledilmesi gereken sorunlar var. Ben sorundan kaçmaya çalışırken bu kadar şeyin içine kendimi atmak. Çok düşünmek ve çözümler için çok para harcamak lazım. Para meselesini bi şekilde aşarız. bedenen de kendini vermek gerek. Girmeyelim bu konuya. Bi taraftan istiyorum. diğer taraftan başaramama hezeyanı ..
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    borsa dışı bir hikayem de var. Ama ona hem aklım hem de becerim yetmiyor. Sadece hayal olarak kenarda bekliyor. Hatta geçen bizim başlıkta oturan boğa ya da açtım. Ama hikaye nasıl desem. çok halledilmesi gereken sorunlar var. Ben sorundan kaçmaya çalışırken bu kadar şeyin içine kendimi atmak. çok düşünmek ve çözümler için çok para harcamak lazım. Para meselesini bi şekilde aşarız. Bedenen de kendini vermek gerek. Girmeyelim bu konuya. Bi taraftan istiyorum. Diğer taraftan başaramama hezeyanı ..
    okumuştum o yazınızı

ben köy çocuğu olmama rağmen çekemem siz nasıl çekeceksniz
    boş verin keyfinize bakın
    kendinizi yormaya değmez abi.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •