Sayfa 622/1044 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Hayırlı Cumalar, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Hayırlı Cumalar.

3. https://youtu.be/VpC_IdXkh9c

Daha önce paylaşmıştım bir hobici dayanamayıp yıllardır beslediği tavuk ve horozları dağıtmıştı yeni bir video daha paylaşmış, bir kümesi daha kapatmış, fazladan boğaz olarak görülen bir kaç horozu bile beslemeye gücü kalmamış sanırım, yazıklar olsun diyorum daha da bir şey demeye gerek yok...
    Son düzenleme : lutfu001; 06-06-2022 saat: 00:39.
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    https://youtu.be/VpC_IdXkh9c

Daha önce paylaşmıştım bir hobici dayanamayıp yıllardır beslediği tavuk ve horozları dağıtmıştı yeni bir video daha paylaşmış, bir kümesi daha kapatmış, fazladan boğaz olarak görülen bir kaç horozu bile beslemeye gücü kalmamış sanırım, yazıklar olsun diyorum daha da bir şey demeye gerek yok...
    Bu işin sonu hiç iyi olmayacak gibi görünüyor...!!!

Küresel güçlerin "kıtlık projesine" bizimkiler canla başla katkıda bulunuyor, anlayabilmiş değilim...!!!

Neden hep en kötülerde en başta oluyoruz? Bu döngüden kurtulduk sanırken çok daha fazlasıyla karşı karşıyayız...!!!

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bu işin sonu hiç iyi olmayacak gibi görünüyor...!!!

Küresel güçlerin "kıtlık projesine" bizimkiler canla başla katkıda bulunuyor, anlayabilmiş değilim...!!!

Neden hep en kötülerde en başta oluyoruz? Bu döngüden kurtulduk sanırken çok daha fazlasıyla karşı karşıyayız...!!!
    Eskiden sistem içerisinde liyakatli ve dirayetli insan sayısı bir nebze olsun vardı/varmış, son yıllarda bunların sayısı yok denecek kadar azaldığı için sonuç bu oluyor, yaprak gibi rüzgarda savrulan bürokrasinin/kamunun sonucu yaprak gibi savrulup duran ülke oluyor, cezasını tabiki altta kalan çekiyor...

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Günaydın gençler !!!!!
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 622/1044 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •