Sayfa 781/1044 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Hayırlı Günler...

Dün akşam üzeri bizim binayı da kontrol etmişler. Az hasarlı olarak rapor etmişler...

"Eve girebilirsiniz" demişler...

Bugün eniştenin ofisinden evimize dönmeyi planlıyoruz. Doğalgaz henüz yok ama yakında bölge bölge vereceklermiş...

Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın...

Son 5 yıldır, her sene yeni bir felâket yaşıyoruz. Geçen sene Corona 'dan ötürü ölümle burun buruna gelmiştik, şimdi de deprem ile... Gelecek seneden korkar oldum...!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Günler...

Dün akşam üzeri bizim binayı da kontrol etmişler. Az hasarlı olarak rapor etmişler...

"Eve girebilirsiniz" demişler...

Bugün eniştenin ofisinden evimize dönmeyi planlıyoruz. Doğalgaz henüz yok ama yakında bölge bölge vereceklermiş...

Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın...

Son 5 yıldır, her sene yeni bir felâket yaşıyoruz. Geçen sene Corona 'dan ötürü ölümle burun buruna gelmiştik, şimdi de deprem ile... Gelecek seneden korkar oldum...!
    Tekrar geçmiş olsun hocam, inşallah tez zamanda düzen sağlanırda hayat normal akışına döner,

Allah beterinden saklasın, inşallah yeni yıllar/günler hem sizlere hem ülkemize güzellikler getirir...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Aşağı yada yukarı hareketlerde pek katılım yok kademlerde alış/satış varla yok arası, Vakıfbank ta bile alım satım kademe arası 4-5 kademe oluyor 9.35-9.39 gibi ara kademeler boş kalıyor zaman zaman...

İşlem yapmıyorum sadece izliyorum...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Tekrar geçmiş olsun hocam, inşallah tez zamanda düzen sağlanırda hayat normal akışına döner,

Allah beterinden saklasın, inşallah yeni yıllar/günler hem sizlere hem ülkemize güzellikler getirir...
    Amin...

Allah beterinden ve tekrarından muhafaza buyursun...

Biz aciz kullar olarak, merhamet diliyoruz...

Mübarek Miraç Gecenizi tebrik ederim..

Depremde vefat eden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Ülkemize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum...

Rabbim Ülkemizi bu tür afetlerden her dâim muhafaza buyursun. Milletimizin başı sağolsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Miraç kandiliniz ve Cumanız mübarek olsun.
    Rabbim günahlarımızı affetsin.
    Bu zor günlerden geçen milletimizin her bir ferdinin Allah yardımcısı olsun.
    Ülkemize güç kuvvet versin.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

7. Hayırlı cumalar, tüm dostların Kandili mübarek olsun, ettiği duaları kabul olsun inşallah, bu yaşanılan zor günler bir an önce son bulsun inşallah...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Amin...

Allah beterinden ve tekrarından muhafaza buyursun...

Biz aciz kullar olarak, merhamet diliyoruz...
    Geçmiş olsun daha yeni girdim foruma depremden bu yana biz istanbuldayız ama inanın kafamı kaldıracak dermanım yok...
    Allah yeniden düzeninize dönmeyi tekrar bu acıları yaşamamayı nasip etsin......Hayırlı kandiller

Sayfa 781/1044 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •