Sayfa 668/1044 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Bu arada en yüksek maliyetli malı takip edin Lütfü abim. O mal park edilmiş mal olabilir. Düşüşte o mal satılmıyor ve bekliyorsa asıl bomba orada

Hayırlı akşamlar abi
    Hocam çok fazla ve farklı kurumlar kullanıyorlar mallar en son takasta görünene kadar emin olamıyorum, üstüne birde böyle eksik olan 30 milyon mal olunca ben fikir sahibi olana kadar iş işten geçmiş olacak o yüzden, dolar bazlı bakmaya çalışıyorum
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Alyel ablamız gelmiş, hoşgeldin.
    Hoş bulduk Sayın Dandanakan.
    Hatırlananlardan olmak ne güzel.
    Sıkıntılı zamanlar, her anlamda.
    Babamın sağlık sorunlarıyla uğraşıyoruz aylardır, yatağa bağlandı sonunda. Anacığım da alzheimer.
    Küçük şehirde yaşadıkları için, 7/24 yardımcı bulmak imkansıza yakın. Kardeşler olarak nöbetleşiyoruz.
    Ben aylardır on gün evimde, on gün ana-baba ocağında nöbetteyim; gurbetlik zor, nöbetteyken çoluk/çocuk zorda.
    Pek bakamıyorum ama fırsatım olduğunda ilk uğrak yerim burası, dostlar ne alemde diye.
    Sağlıcakla kalın, hatır sayanlarınız çok olsun.

Kısa uğramalarım

3.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Babamın sağlık sorunlarıyla uğraşıyoruz aylardır, yatağa bağlandı sonunda. Anacığım da alzheimer.
    Küçük şehirde yaşadıkları için, 7/24 yardımcı bulmak imkansıza yakın. Kardeşler olarak nöbetleşiyoruz.
    Ben aylardır on gün evimde, on gün ana-baba ocağında nöbetteyim; gurbetlik zor, nöbetteyken çoluk/çocuk zorda.
    Pek bakamıyorum ama fırsatım olduğunda ilk uğrak yerim burası, dostlar ne alemde diye.

Kısa uğramalarım
    Hoşgeldiniz, rabbim herkese sizin gibi vefalı çocuklar nasip etsin, büyüklerimize de acil şifalar versin inşallah, hastalıklarda bizim için ama çekmesi zor, kimseyi de hastanelere düşürmesin inşallah...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. Dandanakan hocam iyi günler dilerim .bu forumda yazan tüm hocalarıma ve T/A hocamada saygılarımı sunarım . sizden ricam Teknosa ve Bizim hisselerine bakabilirmisiniz . şimdiden teşekürler .kazancınız bol ,işiniz rast gitsin
    Son düzenleme : atmaca124; 08-09-2022 saat: 08:20. Sebep: düzetme harf değişikliği

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    ...
    ...
    Rabbimden size kolaylıklar, büyüklerinize de sağlıklı sıhhatli günler dilerim ablam. Zor bir durum. Neresinden bakarsanız bakın kolay değil.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

6.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku

Kısa uğramalarım
    Aynısını kardeşler olarak bizde yaşadık abla tek fark evler yakındı. Zor bir durum Allah kolaylık versin, sabırlar versin.
    Gücünüzü kuvvetinizi daim eylesin inşallah.

7. TKNSA ikinci kanal orta kesikli çizgi 11.97 civarı, üzeri kapanışlarda önceki zirvesini test edebilir.
    Aşağıda 11.36 ve 11 destekleri izlenebilir.

8. Bızım bunun için pek yorum yapamayacağım temel değerleri nedir bilmiyorum, ama Temmuz dan beri iyi prim yapmış.
    Kanal orta kesikli çizgi 24.45 - 50 gibi aşağıda üstte kanal çizgisi 27.50 gibi takip edilebilir.

Sayfa 668/1044 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •