Sayfa 43/93 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 337 - 344 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

İskplden ziyade arzum ve kervan ile kıyaslama yapmak gerekir. Ben bugün son kez tavandan emir girmistim. Yarın için emir göndermedim. Oransal dagilimda tavan bozulduğu gibi tüm elinde çok mal olanlar seri şekilde satışa geçiyor ve tahtayı tutacak keriz ky de bulamıyorlar. O yüzden bundan sonrası benim için risktir. Arzum krvgd trilc bile bile ladese gerek yok
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Burada bazıları ARZUM halka ırzının farkında değiller, 6. tavanda bozuldu ve o gün -%20, 7.gün de
    -%9 yaptı, 2 günde 30 tl dan 22 tl ya düştü, İnfo Yatırım, Philip Capital ve Dinamik Menkul a operasyon çektiler, Dinamik Menkul 1.3 milyon tl , Philip Capital 700 bin tl zarar yazdı, Gedik Yatırım ve QNB Finans Yatırım önceki günlerde aldiklari düşük fiyatlı malları kusarak bu operasyondan karlı çikan kurumlardan olmuştur, halbuki sonrakı halka arz olan ISKPL 7.gün tavan 8.gün %5 primliydi! ben de bu halka ırzdan büyük bir meblağ (25 aylık maaşım) zararla ayrıldım maalesef!
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Ben arzumda nasıl "kimsenin" para kazanamadığını anlayabilmiş değilim ama. 17TL den arz oldu, bir daha hiç altına inmedi. Yaptığı en düşük kapanış 22.20 ve şu an da 25.70TL de. Yani arza katılan HERKES kazanmış, son 3 aydır da hangi gün hangi fiyatdan satsalar yine ciddi kardalar. Şu gün satsınlar, %50 karda işte arza katılanlar???
    Kardeş sen aldığın 20 lotla kardayım diyorsan ben sana birşey demiyorum. Zira ben 20 lotluk kar için borsa da değilim.. Ky böyle devam ettikçe batmaya mahkum.. Ayrıca oransal dağıtım olan arzlarda rısk her zaman daha fazladır. Eşit dağıtım olan şirketlerle karıştırmayın. Ve ek satış sıkıntılı bir durum.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. TRILC- Hepatit B aşısının Türkiye'de üretimine geçişi için Kore menşeili LG Chem Ve Turk İlaç ve Serum Sanayi A.Ş. arasında 12.3.2021 tarihinde anlaşma imzalanmıştır.

4. tavanda kaç lot alıcı var acaba

5. Tavanda bekleyen 23 milyon lot
    Toplam islem hacmi 530k lot

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kardeş sen aldığın 20 lotla kardayım diyorsan ben sana birşey demiyorum. Zira ben 20 lotluk kar için borsa da değilim.. Ky böyle devam ettikçe batmaya mahkum.. Ayrıca oransal dağıtım olan arzlarda rısk her zaman daha fazladır. Eşit dağıtım olan şirketlerle karıştırmayın. Ve ek satış sıkıntılı bir durum.
    Açıkcası ben işim gereği nakitde yüksek meblağ tutanlardanım, o yüzden oransal dağıtım benim işime geliyor. TRILC de ki sorun %0.72 vermesi oldu. Bu seferki inanılmaz düşük orandan dolayı mutlu değilim yoksa %2-4 arası verseydi, tam istediğim lotu zaten arzdan alabilecektim.

Bana sorarsanız, ben malın ky olması yerine toplu olmasını tercih ederim zaten. O yüzden oransallar her açıdan bana daha avantajlı geliyor. Lot alamıyorsanız sevmezsiniz ama zaten oransalın mantığı bu. Lot vermemek...

Hepatit B aşımız hayırlı olsun bu arada...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

TRİLC da bugün halka arz başlamış!

8. bu şirketi arzumla kervanla karşılaştırırsanız yanılırsınız bu şirketi kontrolmatigin yükselişine benzettim uzaya gidebilir

Sayfa 43/93 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •