Sayfa 120/1000 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Bi sen bir de dolar fiyati, herifler toz..

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bundan sonra, Arjantin göl ördeği görünce aklınıza geleyim, yalı çapkını falan kesmez beni.
    sen işin boyutu kısmına takılmışsın
    önemli olan işlevi
    tahta kurusu boyutundan ziyade işlevinin önemli olduğuna en önemli örnektir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen işin boyutu kısmına takılmışsın
    önemli olan işlevi
    tahta kurusu boyutundan ziyade işlevinin önemli olduğuna en önemli örnektir.

Bu başkandan bir b. olmayacak, hala beni tanıyamadı gitti, Reha GAYA yanlış örnek verir mi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bu başkandan bir b. olmayacak, hala beni tanıyamadı gitti, Reha GAYA yanlış örnek verir mi?
    tahtakurusunu incelesene
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tahtakurusunu incelesene

Yok ben almayayım istersen sen al, bunlar birbirlerini düzeltiyorlarmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Bitcoin 43.444 (-6,73%)

7. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın görevinden istifa edeceği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan affını kısa süre içerisinde isteyeceği iddiaları sosyal medya konuşuluyor.

Hadis alimi Muhammed Emin Saraç'ın cenazesinde sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı için eleştirilen Bakan Koca, o görüntülerle ilgili özür dilemişti. Bu özür nedeniyle hükümetten bir ismin Bakan Koca'ya "Cumhurbaşkanımızın bulunduğu yerde özür dilemek uygun kaçmadı" dediği öne sürüldü. Koca'nın da bu isme, "Zaten istifamı gönderiyorum" dediği iddia edildi.

İddiaya göre Koca'nın görevden affı kısa sürede açıklanacak. Koca'nın yerine de Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Cevdet Erdöl'ün getirileceği ileri sürüldü.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bitcoin 43.444 (-6,73%)
    Hafta sonları normalden %10 fazla olurdu, bu hafta tam tersi oldu. Yarın göçüş olabilir

Sayfa 120/1000 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •