Sayfa 245/1000 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bana göre yada çok rahatlıkla oy verebileceğim Mansur Yavaş. HDP konusunu Kemal bey hallederse tek turda biter.
    Reis le imamoğlu arasında oyunuz kime olur.

Neyse zor soru oldu sanırım,ben de aslında mansuru isterim de imamoğlunun şansı bence daha fazla,aday olursa elbet imamoğluna veririm.Ekmelettine bile oy vermiş adamız neticede)))))))))))

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Benim bildiğim imamoğlunun ailesi müteahit,kendisi de inşaat işi ile uğraşmış,aile şirketini yönetmiş veya çalışmış.Reel piyasaya uzak bir isim değil,zaten kendi de işadamı ,neyi nasıl ne zaman yapacağını söyliyeceğini bilir sıkıntı olmaz.
    İfade edemedim sanırım.AKP yapacacağı yeni ittifaklarla başkanı yine AKP'den seçtirir. Mesela İyi parti ganimeti muhalefetteki ortaklarıyla dörde böleceğime ikiye bölelim diyip AKP'ye yanaşıp ittifak yapabilir, Saadetin işi kolay milli görüş gömleğini çıkarır çıkarmaz küçük ortak olabilir. HDP kim çağırsa zaten oraya gidiyor, Babacan Davutoğlu zaten aynı yerden çıkma, CHP bile belediyelerin yanına birkaç bakanlığın getireceği ihaleleri görünce koalisyona heves edebilir. Seçime yakın muhalefette mızıtmalar olursa anlarız zaten. Bunların hiçbirisi olmasa dahi,farklı bir zihniyet gelmeyecektir, hamam da tas da aynı kalır. Beklentiyi yükseltmenin alemi yok

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    İfade edemedim sanırım.AKP yapacacağı yeni ittifaklarla başkanı yine AKP'den seçtirir. Mesela İyi parti ganimeti muhalefetteki ortaklarıyla dörde böleceğime ikiye bölelim diyip AKP'ye yanaşıp ittifak yapabilir, Saadetin işi kolay milli görüş gömleğini çıkarır çıkarmaz küçük ortak olabilir. HDP kim çağırsa zaten oraya gidiyor, Babacan Davutoğlu zaten aynı yerden çıkma, CHP bile belediyelerin yanına birkaç bakanlığın getireceği ihaleleri görünce koalisyona heves edebilir. Seçime yakın muhalefette mızıtmalar olursa anlarız zaten. Bunların hiçbirisi olmasa dahi,farklı bir zihniyet gelmeyecektir, hamam da tas da aynı kalır. Beklentiyi yükseltmenin alemi yok
    Ben hamam tas değişecek demedim,akp ve reis gidici dedim,yoksa memlekette olay hiç bir zaman değişmemiş sn cumartesi.AKP artık çok antipati topladı,bu buhran birilerine fatura edilmeliki demokrasicilik oynu devam etsin halk işleri kendi belirliyor sansın.Yoksa ne değişecek elbet sistem aynen devam eder.Ben 1938 sonrasını zaten çok şeetmiyorum al birini vur ötekine.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Reis le imamoğlu arasında oyunuz kime olur.
    İmamoğlu yavaş babacan Davutoğlu akşener olur tercihim. CHP de inançlı insanlara tahammül edemeyenler bir nevi faşist onlar olursa da oy kullanmam

6. Şunu unutmayın. RTE nin kaybetmeye tahammülü yoktur. Kazanmak için gözü kara. Gara olayı gibi riski ( burasi kıvırma) göze alır. Şu şartlarda %5 fark olursa belli devreder. Ben yine de üç planla seçime girer. Mühürsuz u yetmezse. Planli maddi hata ile seçim iptal olur. Bir seferberlik olur zaman kazanır. Kolay kolay gideceğini hiç düşünmüyorum. Bir türkü vardı. Ham çökelek de. Kadir mevlam ikisinin acısını birden göster diye. Aynen

7. Olurda iktidar değişir. Ben bir çok kişinin özellikle bürokrat vs çoğunun ülkeyi terk edeceğini düşünüyorum.

Türkiye Varlım Fonu Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdürü Zafer Sönmez görevden alındı, yerine Salim Arda Ermut getirildi / Resmî gazete

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 245/1000 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •