Sayfa 248/1000 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Daha önceki ekonomi yönetiminde dolar gündüz yükselir akşam düşerdi.

Şimdi tam tersi oluyor...

Biz piyasayı sığken değil işlem saatlerinde kontrol edebiliyoruz mesajı mı verilmek isteniyor.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2. piyasaya son zamanlarda yüksek oktanlılar yön veriyor. MB ikinci planda gibi biraz.. dolar yükseldikçe DTH'lar da artıyor diğer taraftan.

abd faizleri yükseldikçe, yüksek oktanlılar bizi sıkıştırıyor...bakalım haftaya faiz konusu nasıl şekillenecek.. faiz artışı kaçınılmaz diye düşünüyorum.. artış yapılmazsa 8'lerin üzerine koyarak devam ederiz.. tabii normal şartlar altında.. normal şartlarda derken mesela NHH kanalından son zamanlarda 3-5 milyar giriş oluyorsa bunu bilemeyiz..iki ay sonra rapor edildiğinde ancak haberimiz olur..
    ytd..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a güldüren aşı yanıtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine 'sıran geldiğinde aşı olacaktın neden gidip oldun' diye soran Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi: Sıram geldi de ondan aşı oldum

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...aniti-6304739/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Fitch/Winslow: Kredi notunun BB- olarak tutulması Türkiye'nin rezervlerinin kalitesinde kötüleşmeyi, makroekonomik politikasında zayıflığı yansıttı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fitch/Winslow: Türkiye'nin kamu borcu/GSYH borç oranında düşüklük kredi notunun destekleyen güçlü taraflardan biri

Fitch/Winslow: Yeni ekonomi yönetiminin ortaya koyacağı tedbirleri uygulayışını takip edeceğiz

Fitch/Liddell: Türk bankaları için faaliyet ortamı oldukça zorlu olmaya devam ediyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fitch/Liddell: Hükümetin sağladığı teşvikler azalıyor, yükselen faiz oranları bankaların marjları üzerinde baskı yaratıyor

Fitch/Liddell: Varlık kalitesinde kötüleşme riskleri yüksek olmayı sürdürüyor

Fitch/Liddell: Yüksek TL kredi faiz oranlarının en azından kısa vadede kredi hacmini düşük tutması bekleniyor

EPGİS: 10/03/2021 itibarıyla benzinde 30 KRŞ/LT Fiyat artışı gerçekleşti, pompa fiyatlarına yansımayacak

Fitch/Winslow: Türk otoriteler sermaye kontrolü tedbirleri uygulamanın yüksek maliyetleri olacağını bilincindeler

Sayfa 248/1000 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •