Sayfa 633/1000 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSK), Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un eşi Fatmanur Altun'a hakaret ettiği iddia edilen kişiye beraat veren yargıç hakkında soruşturma başlattı.

Gerçekten ülkede adaletin geldiği duruma üzülmemek elde değil.Bu durumun geri dönüşü olduğunu düşünmüyorum artık.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Muhtemelen plan şu. TÜİK sayesinde düşük enflasyon verileri onun 1 puan üstü faiz. Bu ay enfilasyon İstanbul ile paralel çıkmaz.
    İstabul kaç çıkmış bakmadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Gerçekten onlar geride kaldı, ölçü almayın dedi mi?
    Yoksa 1 Nisan şakası mı yapıyorsunuz bize?

Arkadaşlar, son dönemlerde bende şöyle bir sorun var; gerçek ile şakayı veya gerçek haber ile Zaytung haberlerini ayırt edemez oldum.
    Zaytung haberleri gerçektir diye inanıyorum. Gerçek haberlere ise Zaytung haberidir diye gülüyorum.
    Lütfen yardımcı olun bana.
    hoca pırtlatırsa cemaat mıcar diye bir tabir vardır baştaki saat başı kandırıldık derse tayfasının şeyetmesi gayet normal
    rahmetli demirelin de dedigi gibi dün dündür bugün de bugün

4.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSK), Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un eşi Fatmanur Altun'a hakaret ettiği iddia edilen kişiye beraat veren yargıç hakkında soruşturma başlattı.

Gerçekten ülkede adaletin geldiği duruma üzülmemek elde değil.Bu durumun geri dönüşü olduğunu düşünmüyorum artık.
    elbette gün olur devran döner bukadar umutsuz olmayın

5.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    hocam o biraz fakir tesellisi gibi geliyor artık bana. gerçekten göz göre göre bu kadar hukuksuzluk yapılması insanın içini kan ağlatıyor yazık.

6.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    yok bu devran dönmez ! Millet ne kadar da hazırmış beleş kazanca. En yakın akrabalarım ( kimine mobilya, kimine burs sağladığım ) sırf bu iktidarı eleştirdiğim için benimle selamı kestiler. Dinlemediklerini bildiğim halde Saatlerce yapılanları, neden- sonuç ilişkisi ile ve kendi babaları- dedelerinden örnek vererek anlatığım halde beyinleri heklenmiş. Bazen müge ve esra erol da seyrederken bu kadarı da olmaz dediğimiz tipler gibi.

Gençler deseniz bambaşka bir havada. Tamamen bireyselciler. Toplumun geleceği , vatan, bayrak kesinlikle ilgilenmiyorlar. Sadece ben diyorlar. Zaten FETÖ ve diğer tarikatlarda ilk iş bireyi akraba ve aileden koparmaktır. Sonrası zaten kölelik.

7. İstanbul enfilasyon beklentisi %1,13 oraya da bir telefon gitmiş olabilir. Düşük açıklayın ki kısa zamanda faizi düşürelim.

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Bence, yıllarca dolar taşıtıp, neredeyse bütün al tutçulara, kol gibi faiz zarrarı yazdırdıktan sonra, tek gapla satış tetikletmek büyük başarı.. 3-4-5 maliyet farketmez topu faiz karşısında zararda.(para maliyetini hesaplamayan finansçılar)
    karşı ayak artık tl taşımak istemiyor diye düşünüyorum(faize rağmen)..
    alım sürseydi tersini düşünürdüm. (propaganda amacı)
    Eurobond sahibi biri hem amerikan enflasyonundan, hemde sıradan bir amerikalıdan fazla faiz alıyor. Pazar akşamları resmi gazeteye bakmıyor. Daha ne isteyebilir ki ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 633/1000 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •