Sayfa 651/1000 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Cici piknik döner..
    Evet oranınkide güzeldir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Yıllardır istanbuldayım, bu saydığım donercilerin muadili burada yok..

Rakici faslını açmıyorum. Cmk, gar lokantası, afitap.. muadilleri yok. Iyi yerler var, manzara da var. O kadar..

3.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Yıllardır istanbuldayım, bu saydığım donercilerin muadili burada yok..

Rakici faslını açmıyorum. Cmk, gar lokantası, afitap.. muadilleri yok. Iyi yerler var, manzara da var. O kadar..
    Yanlış biliyorsun yada yanlış yerde geziyorsun kardeşim. Beşiktaş çarşıda karadeniz donercisine git döner ye. Pandemide bile önünde kuyruk vardır. Sonra balık pazarının arkasında hasbi'nin meyhanesine git rakı iç. Modern cağa ayak uydursa da hala güzeldir.

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Yanlış biliyorsun yada yanlış yerde geziyorsun kardeşim. Beşiktaş çarşıda karadeniz donercisine git döner ye. Pandemide bile önünde kuyruk vardır. Sonra balık pazarının arkasında hasbi'nin meyhanesine git rakı iç. Modern cağa ayak uydursa da hala güzeldir.
    Kuver denen rezilliğe normalde para vermem. Ama deneyeceğim..

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Yıllardır istanbuldayım, bu saydığım donercilerin muadili burada yok..

Beşiktaşta hanedan güzeldi. Feti paşa korusu diye bi yerde güzel bi yer vardı. İtonun tesisleri oradamıydı bilmiyorum orayıda beğenmiştim kumkapıda 2-3 yere gittim beğendiydim balat mıydı bi yer vardı oradada güzel bi meyhane vardı adını hatırlamıyorum manzara konusu ise gerçekten güzeldi istanbulda. Bi de lö perche mi öyle bi yer vardı bebekten sarıyere giderkendi galiba denizin ortasında hayatta yenenilecek en büyük kazığı orada yemiştim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bugünde açıklanmaz ise kabine değişikliği olmaz artık bence.Ama doların gün içi hareketi bu gece bişeyler olabilir diyor.

Kadıköyde balıkçı hali gibi bi yer var onun öevresinde güzel meyhaneler vardı bir kaç kere gitmiştim

8.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Kuver denen rezilliğe normalde para vermem. Ama deneyeceğim..
    Memnun kalmazsan özelden yaz, hesabı ben ödeyeceğim. Ama beşiktaşlı değilsen beşiktaş maçı günü gelme)

Sayfa 651/1000 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •