Sayfa 686/1000 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Zevzeklik nasıl bir kelimedir.Gereksiz dersin,yanlış değerlendirme dersin ama yıllarca bu ülkeye hizmet etmiş insanların toplumun büyük bölümünün hassas olduğu bir konuda fikirlerini beyan etmesinin ne zararı olabilir.Her açıklamayı darbeye bağlarsan insanlar demokratik eleştirme hakkını nasıl kullanacak.Zaten iktidar darbe söylemlerini kullanarak yıllardır oy devşiriyor.Sende buna çanak tutuyorsun.

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    19 yıldır sıfır icraat, bol çene ve dert yanmayla, patates kontenjanından kariyerlerini tamamlayıp, emekli olmalarını/olacaklarını saymazsak.
    Yağni..
    İstifa ederek seçime götürebilirler.
    Vekiller bu kadar dert yanınca, kendimi vekil onları vatandaş sanıyorum.
    Çözüm makamı olarak beceriksizim.. Suç benim aslında
    Üzdüm kıyak emeklilikli (herkesin eller havadaydı o gün), dert yumaklarını...
    acın bır anayasa okuyun once

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Zevzeklik nasıl bir kelimedir.Gereksiz dersin,yanlış değerlendirme dersin ama yıllarca bu ülkeye hizmet etmiş insanların toplumun büyük bölümünün hassas olduğu bir konuda fikirlerini beyan etmesinin ne zararı olabilir.Her açıklamayı darbeye bağlarsan insanlar demokratik eleştirme hakkını nasıl kullanacak.Zaten iktidar darbe söylemlerini kullanarak yıllardır oy devşiriyor.Sende buna çanak tutuyorsun.
    Şimdi anlaşıldı.!!!
    Doğru eleştiri
    Tebrikler.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    acın bır anayasa okuyun once
    icraat makamı benim pardon... Sorumluluğumu/yükümlülüğümü unutuyorum...

Dolar yükseliyor bakmıyorsunuz:
    https://www.xe.com/currencycharts/?f...o=TRY&view=12H
    Ne biçim dolar konusu...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Dolar yükseliyor bakmıyorsunuz:
    https://www.xe.com/currencycharts/?f...o=TRY&view=12H
    Ne biçim dolar konusu...
    yarın saat 15:00 da toplantı varmış. ne açıklanacaksa hemen açıklama nedense yapılamıyor... ortamın gerilmesi piyasanın alt üst olması pek kimsenin umrunda değil... var bir plan ama yakında çıkar kokusu... ölümü gösterip sıtmaya milleti razı etme denemeleri gibi bu durumlar.. bence...

Montrö bildirisinde imzası bulunan Emekli Tuğamiral Ertürk: "Asıl darbeci iktidar"
    https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...ktidar-1825610
    Bu kişilikler değerli insanlarımız.!!!
    Gerçek vatansever kişiler.!!!

Sayfa 686/1000 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •