Sayfa 361/1000 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --belki burada yazdıklarınız ile panik yaptırıp dolar maliyetiniz olan 8-8.5 lara gelir diye düşünen var ise...daha çok bekleyecek demektir...
    Bakıyorum şimdide buraya gelmişsiniz .. Yazdıklarınızı okudum neresinden tutulsa orası kopar halde , niye ısrarla aykırı yönleri insanlara dikte etmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum ..

Kendi ülke insanı güvenmiyor demişsiniz , güvenmiyorsa bunun bir sebebi olamaz mi ? Siz Cumhurbaşkanı tarafından bir merkez bankası başkanının sürekli atanıp geri alınmasını normal mi karşılıyorsunuz ? Yeni ekonomi hedeflerine böyle sürekli merkez bankası başkanını yada üst yönetimden birilerini alarak mi erişeceğiz ? Bu yaşananlar insanlara güven veriyor mu ? Kusura bakmayın ama bu kadar kısa sürede sürekli birini atayıp görevden almak ciddi bir boşluk ciddi bir sorun ortaya koyar . Yeni gelen kişi daha görevini idrak edip bir şeyleri rayına koymaya çalışırken hop geri görevden alınıyor .. Simdi yeni merkez bankası başkanı olarak atanan yenisafak gazetesi ekonomi yazarı beyfendi göreve nasıl bir baskıyla geldiğini düşünebiliyor musunuz ? Bu baskıyla görevini layıkıyla idrak edebilir mi ? İste insanlar bu yüzden güvenmiyorlar, daha da kötüsü bunun neden yapıldığı açıklanmıyor ve kimsede soramıyor bu en kötüsü .. Bir önceki Başkan neden alındı açıklandı mi yada soran birisi oldu mu ? Yahu merkez bankası başkanı görevden alınıyor nedeni açıklanmaz mi ? Şimdi Naci Agbal görevden alındı sebebi belirsiz , bunu birisi sorabilecek mi hayır .. İste ciddi sorun bu.. Bana bunlari mantıklı bir şekilde üstten birileri açıklayacak ki ikna olacağım güven duyacağım.. Durum Burdur ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --belki burada yazdıklarınız ile panik yaptırıp dolar maliyetiniz olan 8-8.5 lara gelir diye düşünen var ise...daha çok bekleyecek demektir...
    Ben katılıyorum ft 2 beye.....cok beklerler 8.5 dan dolar satacaz diye....dolar hizla yükselip 10 üstünü gorecegi icin tekrar 8.5 olmaisni cok beklerler,..12 15 arasından bozdururlat anca....

Cok beklerler 8.5 olcak diye coookkkkk..

Ft bey dibine kadar hakli.....

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bu memlekette 2001 de 10 milyar dolar yıllık cari açıkla darbe oldu....

--şimdi niye olamıyor?....

--cumhuriyet gazetesi halk tv veb izleyerek türkiye' nin gücünü potansiyelini anlayamazsınız?... bunlar sizi pesimist yapar...her şeyin kötü gittiğini, artık iflağ olmayacağımızı düşünürsünüz..
    ...Ne kadar boş laflar etmişin yahu.Senin gibi kafası çalışan temel makro piyasa bilgisi öngörüsü olan biri bçyle salakça nasıl yorum yapar...

Bu ülkede kaç kez "darbe" oldu farkında değilsin...Daha sonuncusu dün gece yarısı yaşandı...

Troller genelde boş tiplerdir ama sana yakıştıramadım doğrusu...

4. Merkez bankasi baskanlarinin neden gorevden alındığı belli...berat bey faiz artırmadigi icin gorevden alındı..naci bey de faiz artırdığı icin alındı....

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Sayın Medwig
    Bu yazdıklarınızı anlayabilecek kapasitede mi şimdi hitap ettiğiniz kişi?

Yapmayın anlasa bile görevli o.

7. Ft bey hakli,...

Kimse 8.5 den dolar satacam diye hayal kurmasin bence......

Sayfa 361/1000 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •