Sayfa 737/1000 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bugün bir emekçiyle konuştum, nedir dedim vaziyet, sorma ekmek satışları bile düştü dedi. Öte yandan bir araba sevdasıdır, bir bitcoin merakıdır gidiyor, herkes cep telefonundan paribudan filan alıyor satıyor...sosyolojik vaka...pandemi ayrıştırıyor iyice katmanları..patlamayız inşallah
    O değil bir de borsaya para yatıranlarla dalga geçiyorlar. :D Siz şanlıysanız günde en fazla 10% yapıyorsunuz biz günde 500% yapıyoruz falan diyorlar. Çıt çıt ptüh

Olayın daha b*ktan bir yanı daha var ki, olur da bu coinler çökerse eş zamanlı olarak borsa da çökecek. (ya da tam tersi, borsa dağılırsa coinleri de aşağı alacak) Finansal sistemdeki kaldıraç etkisinin nasıl kontrolden çıktığını gösteriyor bana işlerin bu safhaya gelmesi.

2. kanal istanbul inadı neden sizce ve gerçekten yazın yapılmaya başlanır mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    O değil bir de borsaya para yatıranlarla dalga geçiyorlar. :D Siz şanlıysanız günde en fazla 10% yapıyorsunuz biz günde 500% yapıyoruz falan diyorlar. Çıt çıt ptüh
    Rakamlar küçük, en azından benim gördüğüm kadarıyla, 1000-10.000 arası takılıyorlar, at yarışı gibi, bet gibi..kimisi ana parayı çekmiş, karını bırakmış, hepsi gitse gam yemem ayağında..

4.  Alıntı Originally Posted by hepterste Yazıyı Oku
    kanal istanbul inadı neden sizce ve gerçekten yazın yapılmaya başlanır mı?
    Verilen sözler, satın alınan arsalar var. Reyiz en son "isteseniz de istemeseniz de yapcam" demiş.

Başlar başlamasına da biter mi orası karışık. Şu aşamada kendisine dur diyecek bir merci yok. Başlar yani. Kim engelleyecek?

Çok gerildik, biraz da gülelim.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Verilen sözler, satın alınan arsalar var. Reyiz en son "isteseniz de istemeseniz de yapcam" demiş.

Başlar başlamasına da biter mi orası karışık. Şu aşamada kendisine dur diyecek bir merci yok. Başlar yani. Kim engelleyecek?
    Bir merci olmadigi icin inadina diyor ya.

Tahrik edecek.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bir merci olmadigi icin inadina diyor ya.

Tahrik edecek.
    Sinirlenmesi oy oranları düştüğü için. İstiyor ki hem kanalı yapsın, hem de herkes alkış kıyamet ya ya ya şa şa şa diye coşsun gitsin sonraki seçimden tek parti iktidar çıksın. Derdi ikisini birden başaramamak.

8. Gecmedigi yollarin parasini oder, asla gecmiyecegi kanal istanbulu savunur.

Beyni bu kadar.

O yuzden embesil diyorlar ya bunlara.

Sayfa 737/1000 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •