Sayfa 432/1000 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu sabah kardeşim bankadaki doları yarın gişeden almak istediğini söyledi. Müşteri temsilcisi en erken Çarşamba öğlen demiş. Bu şekilde normal mi ? sıkıntı yaşayan olursa paylaşalım, buradan yazışalım. yatırım tavsiyesi değildir.
    endişeye mahal yok, bankaların aynı gün yüksek miktar da döviz bulundurması ,teslim etmesi zordur...ertesi gün yada birgün sonrası döviz bakiyeniz hazırlanır teslim edilir.

2. olayın üstüne bari 6.69 yapında ahali kökten bayburt pozisyonunu görsün (ne fantazi olur)

borsayı -6.69 la açtırdılar nede olsa.. heryer bayburt ..
    hep bunlar ayhan53 beyin laneti...

3.  Alıntı Originally Posted by İsa Talayman Yazıyı Oku
    endişeye mahal yok, bankaların aynı gün yüksek miktar da döviz bulundurması ,teslim etmesi zordur...ertesi gün yada birgün sonrası döviz bakiyeniz hazırlanır teslim edilir.
    Endişeden değilde , hani insanın malı en gerekli olduğu zaman işe yaramıyorsa kıymeti kalmıyor. Bu sabah haber verilen bir para yarın için çekilebilmeli. Kendilerine güveni kırarlar yoksa. En kötü ihtimal internet üzerinden doları satar TL. ye geçer kardeşim. Sorun yok. Sadece bize mi özel diye sordum.

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bugün ülkede 5 dolardan 500 milyon dolara parası olan herkes trader olur. Yarın avcı hikayesi gibi dinleriz. Akşam kaptım dolarları sabah sattım vs vs

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    arda nerde bu puslu gunlerde yol göstersin bize 7,21 den alıp 8,39 dan vermişse ihtiyacı olanın eline

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Endişeden değilde , hani insanın malı en gerekli olduğu zaman işe yaramıyorsa kıymeti kalmıyor. Bu sabah haber verilen bir para yarın için çekilebilmeli. Kendilerine güveni kırarlar yoksa. En kötü ihtimal internet üzerinden doları satar TL. ye geçer kardeşim. Sorun yok. Sadece bize mi özel diye sordum.
    Benzer durumda kaldığımda bana aktarılanı söylüyorum;,hiç bir banka yüklü tl veya döviz tutmuyor ve taşraya pazartesi,çarşamba ve cuma günü para geliyor,eğer cumadan haber verseydiniz bugün öğleden sonra çekebilirdiniz diye düşünüyorum

6. bloomberght de sunucu 10 yıllık eurobond faizleri 7,5 a dayandı diyor. CDS lerde ciddi yükseliş var diyor. Konuğu Murat gülkan . Cds leri anlık nereden görebiliriz.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Benzer durumda kaldığımda bana aktarılanı söylüyorum;,hiç bir banka yüklü tl veya döviz tutmuyor ve taşraya pazartesi,çarşamba ve cuma günü para geliyor,eğer cumadan haber verseydiniz bugün öğleden sonra çekebilirdiniz diye düşünüyorum

Miktar yüksekse genelde 1 gün sonra ya gün veriyorlar....1k-2k gibiise kasadan ödüyorlar...

Yeni Şafak : Asya piyasalarında yaşanan spekülatif atakları duyuran İngiliz BBC'nin yüksek kur hevesi boğazında kaldı. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın piyasalara yönelik sabah saatlerinde verdiği mesajların ardından dolar hızla düşüşe geçerek 7,72 seviyelerine kadar geriledi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 432/1000 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •