Sayfa 413/1000 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    bak şimdi heyecan yaptım. Kardeşimin emaneti benim hesaptaki gecelik dolarları yarın sabahtan elden istiyorum diye bankacı kızı cepten aradım. Bazı şeyler söyledi, parayı çekmekten vazgeçtim. Yani kısacası nopanik . Her şey yolunda ! Açın güzel bir film izleyiniz. Ben Arızayı seyrediyorum.
    Tabiii canım rahat olun. Sizin Bankacı kız Cumhurbaşkanının danışmanı galiba...
    Rahat olun siz. Sizin kızı çarşamba günü Mly. Ve Hazine Bakanı yapacaklarmış.

2.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    çuf çuf

abd ile problemi olan latin amerika ülkelerinin başlangıcı gibi... ( daha yeni başlangıç)

" gönder S-400'ü azerbaycan'a ,
    min 100 milyar dolarlık IMF ile stand-by imzala -
    dön parlementer rejime...
    yeter bu vatandaşın çektiği işkence"

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    bak şimdi heyecan yaptım. Kardeşimin emaneti benim hesaptaki gecelik dolarları yarın sabahtan elden istiyorum diye bankacı kızı cepten aradım. Bazı şeyler söyledi, parayı çekmekten vazgeçtim. Yani kısacası nopanik . Her şey yolunda ! Açın güzel bir film izleyiniz. Ben Arızayı seyrediyorum.
    Sizin bankacınız olmak zor iş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Yarın büyük panik olacak herkes biliyor.
    Bence 8.40-8.50 bandına gelirse satmak Uygun olabilir.
    Ama herkes kendi kararını kendi verecek tabiii ki

Hayır sıkıntı şurda elde satacak döviz yok,faiz olayı malum bu faizin üstü ne diyeyim venezuela arjantin vs olduk demektir,zaten reis de faiz konusunu kapadı,elde rahip de yok.Gavurlar konusu da malum,biden acaba ne etsem diye düşünüp duruyor,nerelerden çaksam ne kötülük yapsam diyen masallardaki kötü kalpli cadı misali bir şahsiyet.E swaplardan yeni para gelmesini geçtik adamlar borsaya bile çakıp çıkıyor.E elde rahip falan da yok,cidden düşünüyorum düşünüyorum 2001 benzeri bir durum dışında bir çare aklıma gelmiyor,kemal derviş,ımf falan.

Cds 320 lerden 450 lere vurmuş rekor artış olabilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. hisse nete attığım ilk mesajı nft token olarak satıyorum almak isteyen varsa iletişime geçsin
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

Ykb min sıtesınde tum dovız brmleri % 7.2 prımlı gozukuyor.Bu durumda faıze gıren yabancının reel faızı - ye duser.Bi daha gelmem der.Gelmezsede işler nanayyyyy....ytd

Sayfa 413/1000 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •