Sayfa 708/1000 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ya ben bu emekli amiraller işini anlamadım.Yahu bu hükümet asker askerken büyükanıt ın bildirisine karşı tırsmadı ,çıktı reddetti, sallamadı,asker de dişlerinin birileri tarafından sökülmüş olduğunu eski gücünün olmadığını ilk o bildiri ile anladı.E bu askerlerin hemen hepsi o zaman muvazzaftı,o zaman olayın nasıl seyrettiğini görmediler mi,gördülerse anlamadılar mı,bunlar nasıl kurmay olmuş nasıl amiral olmuş.E sen bir nevi kanarya sevenler derneği gibi bir şeysin gücün hükmün bu kadar ne demeye bildiri falan veriyorsun anlamadım.Ha vatanseversindir,bazı şeyleri içine sindiremiyorsan ki doğaldır,bu forumda askerlikle uzak yakın alakası olmadığı halde tepkilerini dillendiren bir sürü forumdaş var,sen de, zaten çoğunun you tube kanalı var tvlere çıkma imkanı var,kitap yazma makale yazma imkanı var düşüncelerini oralarda söyle.Bu bildiri falan bir kere adı bile itici,bu kadar darbe görmüş bir ülkedeyiz,üstelik 1980 darbesini amerika istemiş sen hem altyapısını hazırlamışsın hem de yapmışsın darbe liderin evren yargılanmış da yaş itibariyle yırtmış ,yapma işte böyle şeyler gerek yok.Atatürk atatürk diyen bir ordumuz var ,yahu atatürk mecliste bir tane askerin siyaset yapmasına izin vermiş mi,ya kışla ya siyaset dememiş mi,atatürk bilmiyormuydu meclisi feshedip darbe ile kurtuluş savaşını yönetmeyi,ne demeye kurtuluş savaşının en sıkıntılı günlerinde meclisten başkomutanlık yetkilerini almak için uğraştı,atatürk neden darbe yapmadı.
    Her cümlesine aynen katılıyorum..Yani 48 saat öncesine kadar ülkede herkes akepeli 20 küsur yaşındaki ayvaoğlunu ve onun milyonluk lüx aracındaki pudra partisini konuşurken sanki gizli bir el bunları milletin zihninden, gündeminden çıkarmak için düğmeye bastı ve çok da başarılı oldu, artık iktidar, muhalefet günlerce saçma sapan darbe paronayası haberleriyle halkı oyalayacaklar, bravo bu 103 kişiye...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Adsm öyle bir kurmuş ki sistemi büro elemanı milyonlar götürüyor. Bunlar kademe kademe sıfırlatlr atarak götürüyor. Recep Bayraktarin YouTube de beslediği köpeklerin et kemik ziyafeti sonrasi davranış biçimine çok benziyor.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Bankacılık Kanunu'nda değişiklik

“Teklifle, Bankacılık Kanunu'nda değişiklik yapılması öngörülüyor. Buna göre, bankalar nezdindeki mevduat, katılım fonu, emanet, kiralık kasa ve her türlü alacaklardan hak sahibinin en son talebi, işlemi veya herhangi bir yazılı talimatı tarihinden başlayarak 10 yıl içinde aranmayanlar zamanaşımına tabi olacak.”

https://www.indyturk.com/node/339446...kredi-borçları

50 liraya çok güzel çömlekler var düşünülebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bankacılık Kanunu'nda değişiklik

“Teklifle, Bankacılık Kanunu'nda değişiklik yapılması öngörülüyor. Buna göre, bankalar nezdindeki mevduat, katılım fonu, emanet, kiralık kasa ve her türlü alacaklardan hak sahibinin en son talebi, işlemi veya herhangi bir yazılı talimatı tarihinden başlayarak 10 yıl içinde aranmayanlar zamanaşımına tabi olacak.â€

https://www.indyturk.com/node/339446...kredi-borçları

50 liraya çok güzel çömlekler var düşünülebilir.

Bunlar bu kanunu şimdi geriye doğru da işletirse halihazırda 10 senedir açılmayan kasalara da çökerler. Kira vergisindeki götürü vergi değişikliği %25'ten 15'e indirirken geriye doğru işletmiş ve geçmiş senenin kira gelirine uygulatmışlardı birkaç sene önce...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. bu yurtsever insanların mesajına darbe demek için zihinsel özürlü olmak lazım siyasal islamcılara muhalif olanlar bu insanların uyarılarını anlamamışlar yanlarında olmuyorlar siyasal islamcıların ceza şekline bakın adamların yasal haklarını ellerinden almak için imamhatipli savcı ve hakimlerini harekete geçiriyorlar adamlar diyorki mollalar amiral general oldu uyanın bu siyasal islamcılar ne zaman seçim yaparlarsa yapsınlar kesin kaybedecekler istanbul seçimleri gibi seçimi iptaledecekler direneleri susturmak için emniyetten sonra TSK yı devreye sokacaklar onun için siyasal islamcı general amiral lazım onun için onların en öncelikli hedefleri TSK dır bun lar ergenekon balyoz kumpaslarıyla ATATÜRK çü komutanlar tasfiye edildi jandarma komutanlığı bu yurtsever adamlara edepsiz diyebiliyor TSK nın bir kanadı bu yurtsever komutanlara edpsiz diyemez belliki siyasal islamcıların atadıkları adamlar... bu yurtsever adamlar diyorki ey TÜRKİYE uyanın siyasal islamcılar ordumuzu araplaştırıyorlar mollalar amiral general yapıldı yarın çok geç olacak size sahip çıkan kimse olmayacak akıllı olun bizden söylemesi diyorlar aslında bütün sivil toplum örgütleri böyle bildiriler açıklamalı gençlerimize sahip çıkılmalı tek muhalefet partisi olan CHP bile bu yurtsever insanlara yeterince sahip çıkamadılar sadakacılar açlar işsizler açlıktan siyasal islamcıları yiyecek..

6. James Jeffrey, "Şu an ilişkilerde bir sakinleşme döneminde olduğumuzu düşünüyorum, 6 ay sonra ilişkilerin ne durumda olduğuna yeniden bakalım, daha iyi olacağına eminim." dedi.

"Ülkelerin iç meseleleriyle daha az ilgilenip olabildiğince geniş bir ittifakı muhafaza etmek önceliğimiz olmalı. Soğuk Savaş'ta yaptığımız şey buydu. Türkiye gibi çok önemli bir role sahip bir ülkeyle bunu başarılı bir şekilde yaptık. O noktaya yakında ulaşacağımızı düşünüyorum, o yüzden 6 ay alır dedim."

Aa

Zaten hiçbir platformda muhalefet yapma imkanı kalmadı.Kim yapsa hemen tepesine çöküyorlar.Korkudan hiç kimse sesini çıkaramaz oldu.Bu insanlar buna cesaret etmişler.İktidardan önce toplumun diğer kesimlerinden veto yediler.Nasıl bir topluma dönüştük.Tek derdimiz iktidara mağduriyet yaratmamak olmuş.Eğer hala bu tuzaklara düşerek fikrini değiştirecek insan kaldıysa zekasından şüphe ederim.

Tv ne tartıştıkları, köşelerinde ne yazdıkları umrumda değil. Benim en önemli gündemim kovid. Alt başlıkta aşılama ve insanların maske mesafe konusundaki hassasiyeti.

Bir yıldan fazladır mağduruz. Ne hayatımıza normal devam edebiliyoruz. Ne de zamanı durdurabiliyoruz.
    Bu işi çözen kahramandır. Çözmeyen başarısızdır. İsterse marsa roket fırlatsın. İster gölde sandal sefası yapsın fark etmez.

O egeli ben değilim

Sayfa 708/1000 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •