Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Viop bıst30 endeksi güne 1421 puandan başladı, %-2,98
    %6 oldu arıyor daha

Saat 09:55:30 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi Devreye girmiştir. Borsamız Pay Piyasasındaki tüm sıralarda, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlem gören pay ve pay endekslerine dayalı sözleşmelerde ve Borçlanma Araçları Piyasası Pay Repo Pazarı’nda işlemler geçici olarak durdurulmuştur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Garanti , Akbank , Sabancı tabandan eşleşiyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Borsaya yeni girenlerin, iflas etmesi, batması, bekleniyor galiba..🤔

Londra’da TL swap faizi 400 lere gelmiş durumda .. TL yok yabancı TL bulmak icin borsada satış yapmasına neden olacaktır , zaten sağlam satış yiyoruz dahada olumsuz etkilenir borsa .. Buna cozum bulunmalı

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Borsaya yeni girenlerin, iflas etmesi, batması, bekleniyor galiba..��
    sadece yeni girenler mi ..banka hisselerinde olup da eskilerde de umut yok...ucuz diye düşündüğümüz banka hisseleri de tabandan açıyor...akbank alış yazdım tabana vermişler hemen...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    sadece yeni girenler mi ..banka hisselerinde olup da eskilerde de umut yok...ucuz diye düşündüğümüz banka hisseleri de tabandan açıyor...akbank alış yazdım tabana vermişler hemen...
    bend edün 2 bankadan tabandan 2 bankadanda tabanın 1 ve 2 kademe üstünden alış yaptım bugün cesaret edemedim tabana alış yazmaya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Saat 09:55:30 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi Devreye girmiştir. Borsamız Pay Piyasasındaki tüm sıralarda, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlem gören pay ve pay endekslerine dayalı sözleşmelerde ve Borçlanma Araçları Piyasası Pay Repo Pazarı’nda işlemler geçici olarak durdurulmuştur.
    devre kesici uygulanıyor da ne oluyorsa beklemekten başka...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •