Sayfa 103/1002 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut: Faizi ne kadar aşağı çekebilirseniz enflasyonun da o kadar aşağı geldiğini göreceksiniz. Yüksek faiz yüksek enflasyonu getiriyor..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bıst: Pay piyasasında saat 10:51:08'de tek fiyat emir toplama yapılacak ve 11:01:08'dan itibaren seans kaldığı yerden devam edecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yiğit Bulut: Dün 7,5 milyar dolarlık bir satış gerçekleşti-Ahaber

Yiğit Bulut: Spekülasyon yapanlara, sermaye kısıtlaması gibi söylemlerle yayın yapanlara itibar etmeyin, tamamı yalan, iftiradır, suç teşkil eder

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bıst: Pay piyasasında saat 10:51:08'de tek fiyat emir toplama yapılacak ve 11:01:08'dan itibaren seans kaldığı yerden devam edecektir
    ya tüm kapatsınlar ya da açık kalsın ..iki de bir kapatınca çözüm ne ...Adamlar hala faize kafayı takmış.. dolar uçunca zamlar olmuyor sanki.. herşey dolarla fiyat biçiliyor...doları da faizi de borsaya kote etsek hazır bütün kağıtlar taban olurken.. ikisi de taban olsun
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

günaydın arkadaşlar..

görünen o ki ülkede felaket rüzgarları esmesi lazımmış insanların bu başlığa gelmeleri için
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut: Faizi ne kadar aşağı çekebilirseniz enflasyonun da o kadar aşağı geldiğini göreceksiniz. Yüksek faiz yüksek enflasyonu getiriyor..
    ciddimisin
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

7. 2001 krizi global bir krizdi yansıması bize ağır oldu.

Şu an tüm dünya para basıyor her tarafa para yağıyor.

Bu kadar bolluk ve olanak varken 2001 krizine rahmet okutmak herkese nasip olmaz.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

8. Bu kaçıncı operasyon, londra merkezli !!!
    Bırakın bu işleri, doları almak için gereken tek şey para....
    Kimde para var ?
    Son 15 yıldır kazananlar, paraya para demeyenler kimler ? Zenginleşenler kimler ? Evde parayı koyacak yer bulamayanlar kim ?
    Pandemi ile boğuşan esnaf mı ? yıllardır tek ihale alamayan işadamlarımı ?

Para kimdeyse doları alan o....Açıklayın kim bu yüklü dolar alanlar....Açıklayamazlar çünkü yer yerinden oynar...

Sayfa 103/1002 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •