Sayfa 165/1002 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Erdoğan: (Emekli amirallerin bildirisi)Emekli amirallerin vazifesi darbe iması içeren bildiriler yayınlamak değildir. Bu amirallerin bir kısmının ülkemizin hak ve menfaatlerine karşı duruşlarını da üzülerek takip ettik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    İşin aslını burada anlatmış ama, vakit olmadığından seyreden olmamıştır.

Erdoğan: Montrö sözleşmesinden çıkma çalışmamız yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "(Kanal İstanbul) Türkiye'nin milli egemenlik haklarını tahkim edecek bu projeye karşı çıkanlar, en büyük Atatürk ve cumhuriyet düşmanıdır."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "(Kanal İstanbul) Türkiye'nin milli egemenlik haklarını tahkim edecek bu projeye karşı çıkanlar, en büyük Atatürk ve cumhuriyet düşmanıdır."
    Bakın arkadaşlar!
    Millet olarak pek okumayı sevmeyiz.
    Ben severim.
    Bu yüzdende, okuduklarımın içinden okunması gerekenleri seçer bulur koyarım.
    Eğer bunları da okumuyorsanız, diyeceğim bir şey yok.
    Lay lay lom,geyik yapar geçeriz.
    https://www.sozcu.com.tr/2021/yazarl...bulut-6350549/

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 165/1002 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •