Sayfa 17/1002 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Bugün bir kez daha gordük ki, teknik hikayeden ibaret...
    Siz grafik çizmiyorsunuz, oluşan alt ve üst noktalara göre grafigi denk getiriyorsunuz..
    Ahmet mebgen cuma günü otokarda 375 stop dedi, hisse bugün 392 ile tavan...
    İş gidecegine varıyor, stopmuş grafikmiş herşey yalan ))))

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

GİB: Ziraat Bankası, Türkiye Halk Bankası ve Türkiye Vakıflar Bankası şubeleri de saat 00.00'a kadar tahsilat yapmak üzere açık bulunacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kabine toplantısı sona erdi açıklama bekleniyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: 28 Şubat hadisesi bir darbe hareketidir, ülkemize ağır faturası olmuştur

Erdoğan : Milli iradeyi yeniden egemen kıldık

Erdoğan:"Siyaset kurumunun en önemli sorumluluklarından birinin Türkiye'yi ayağına vurulan darbe anayasası prangasından kurtarmak olduğuna inanıyoruz"

Erdoğan: Bugün açıklanan ve yüzde 1.8 olarak gerçekleşen 2020 büyüme oranımız izlediğimiz politikaların başarısının en somut örneğidir

Erdoğan: Bugün açıklanan ve yüzde 1.8 olarak gerçekleşen 2020 büyüme oranımız izlediğimiz politikaların başarısının en somut örneğidir

Erdoğan: "Hedefimiz her bir vatandaşımıza dokunacak, refahı artıracak, sağlıklı ve istikrarlı büyümenin orta ve uzun vadede güçlenerek sürmesidir."

Erdoğan: Reformların devamı gelecek

Erdoğan : Türkiye hem sağlık hemde önleyici tedbirler hemde ekonomik destekler bakımından herkesin takdir ettiği bir yerdedir

Sayfa 17/1002 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •