Sayfa 200/1002 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    En küçük kardeşimi kaybettik yakınlarda.
    18 yıllık öğretmen. Bekar, çocuksuz.
    Babam ilkokul mezunu, malulen emekli; annem okur yazarlığı yok.
    Kendi yağları ile kavruluyorlar.
    SGK'ya başvurduk onlar adına, 10 yıl hizmeti olan müteveffa memurların yakınlarına sosyal ödeme için.
    Babamın geliri asgari ücretin 100 TL. üzerinde, annem, malum
    Babama gelen cevap; "asgari ücretin üzerinde geliriniz olduğu tespit edildiğinden, filan kanunun feşmekan maddesine göre ... bla bla, ödeme yapılamayacağına,..."

Anneme gelen cevap; "evli olduğunuz ve haneeye giren gelirin asgari ücret üzerinde olduğu tespit edildiğinden, filan kanunun feşmekan maddesine göre ... bla bla, ödeme yapılamayacağına,..."

Sırasıyla 86 ve 82 yaşındaki bu insanlar, en küçük evlatlarının onca yıllık hizmetinin yok sayıldığına tanık oldular.

Gönül çok şeye kırılıyor hocam.
    "söyletmen beni, ağlatman beni, aynalar, aynalar..."
    Meslektaşım kardeşim için çok üzüldüm, muhterem anneniz teyzemiz ve saygıdeğer amcamıza, siz kardeşlerine baş sağlığı diliyorum. Acınız büyük, Allah sabır versin inşallah.

Sizlere ömür ve sağlık diliyorum. Ramazanınız mübarek olsun!

Alıntı Originally Posted by ÖMER GÜÇLÜ Yazıyı Oku
    Meslektaşım kardeşim için çok üzüldüm, muhterem anneniz teyzemiz ve saygıdeğer amcamıza, siz kardeşlerine baş sağlığı diliyorum. Acınız büyük, Allah sabır versin inşallah.

Sizlere ömür ve sağlık diliyorum. Ramazanınız mübarek olsun!
    Sağ olun değerli forumdaşım.

3. Sn alyel,

Başınız sağolsun. Çok erken yaşta kaybetmişsiniz. Allah cennetine alsın kardeşinizi. Dua edicem.
    Anne, babaniza ve sizlere sabırlar diliyorum.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    En küçük kardeşimi kaybettik yakınlarda.
    .."
    Allah rahmet eylesin , Allah yattığı yerde dinlendirsin ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Sn alyel,

Başınız sağolsun. Çok erken yaşta kaybetmişsiniz. Allah cennetine alsın kardeşinizi. Dua edicem.
    Anne, babaniza ve sizlere sabırlar diliyorum.
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin , Allah yattığı yerde dinlendirsin ..
    Yakınlarda dedim ama yaklaşık iki yıl oldu. Büyük acılar zamandan bağımsız yakıyor insanı.

Teşekkür ederim.

6. SON DAKİKA

Rusya, 15 Nisan-1 Haziran tarihleri arasında Türkiye uçuşlarına kısıtlama getirdi
    RUSYA
    19:32 12.04.2021(Güncellendi 21:10 12.04.2021)

Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova, Koronavirüsle Mücadele Merkezinin

Türkiye ile havayolu iletişimin 15 Nisan dan 1 Hazirana kadar sınırlandırılmasına karar verdiğini duyurdu

Golikova, Rusya vatandaşlarının sağlığını korumanın bir öncelik olduğunu vurgulayarak, tur operatörlerine
    Türkiye tur satışlarına ara vermelerinin önerildiğini ifade etti.

https://tr.sputniknews.com/rusya/202...rlandirilmasi/

Rus Ural Havayolları, iptal edilen Türkiye seferlerinin yolcularına paralarını iade etmeye hazır olduğunu belirtti.

Sputnik’e açıklamasında, Türkiye’ye uçuşların yasaklanmasını değerlendiren Ural Havayolları şirketinin temsilcisi, yolcularla ilgili planların ne olduğu sorusuna, “Elbette, paraları iade edeceğiz” yanıtını verdi.

Türkiye yerine aktif olarak Rusya’nın güneyine seferleri geliştireceklerini dile getiren şirket temsilcisi, “Bir şekilde ikame edeceğiz, yeni koşullarla adapte olmaya çalışacağız. Son bir yılda buna alıştık artık” ifadesini kullandı.

https://tr.sputniknews.com/rusya/202...i-iade-edecek/

TURİZMCİLER BU HABERLE ÇÖKTÜ ADAMLAR RESMEN , arkadaşım var otelci, tarzan zorda diyo

Hava yolları yine işler kesat olur

ayrıca gelenlerin dönüşte karantinaya alınıp alınmaması ile ilgi li net bir haber bulamadım

Adalet Bakanı Gül, Osmaniye'de kendisini muayene etmeyen doktorla tartıştığı ileri sürülen savcı M.B. hakkında HSK'ye inceleme izni verdi. -AA

Adalet Bakanı Gül, Osmaniye'de kendisini muayene etmeyen doktorla tartıştığı ileri sürülen savcı M.B. hakkında HSK'ye inceleme izni verdi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

HAYROLA...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

SENEDE 2 KEZ HAREKET EDEVN kent HİSSELERİ 2 GÜNDÜR TAVAN..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 200/1002 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •