Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Acaba o memeleri hoplatanda corona oldu mu yoksa hoplatmayla yırttı mı
    onu bilmem de akp kongresine giderken minibüste selfi yapıp melekler bizi koruyor gibi bişeyler yazan akp li covidden vefat etmiş kongre sonrasında
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    böyle bi soru sorulmuştu tv de ve buna ciddi ciddi cevap vermişlerdi ama bu tıpa işi sanırım gırgır yoksa o tıpa kafadan orucu bozar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Tıpanın niyetine bakar, tıpa fırlamanın tekiyse oruç falan dinlemez..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    Böyle şey olur mu demeyin oluyor.
    İŞBANKASINDAN halka arz gwind e katılamadım iyi mi. Konsorsyuma üye değillermiş. Alacağımız 500 liralık hisse nihayette,
    bir halt olacağından da değil.Halka arz olan bir hisseyi yatırım hesabından alamıyorsanız yatırım hesabının ne anlamı kalır ben anlamadım.
    Neyse dostlar siz alın ,çorba parası çıkar

İçişleri Bakanlığı, kısmi kapanma sürecinde ülke genelinde bugünden itibaren "yoğunlaştırılmış dinamik denetim" uygulanacağını açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Güzel isim bulmuşlar....
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İçişleri Bakanlığı, kısmi kapanma sürecinde ülke genelinde bugünden itibaren "yoğunlaştırılmış dinamik denetim" uygulanacağını açıkladı.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •