Sayfa 214/1002 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Böyle şey olur mu demeyin oluyor.
    İŞBANKASINDAN halka arz gwind e katılamadım iyi mi. Konsorsyuma üye değillermiş. Alacağımız 500 liralık hisse nihayette,
    bir halt olacağından da değil.Halka arz olan bir hisseyi yatırım hesabından alamıyorsanız yatırım hesabının ne anlamı kalır ben anlamadım.
    Neyse dostlar siz alın ,çorba parası çıkar
    Sayın nikrece bugün Turex te yapılan tezgahı okudunuz mu? 3,5 kuruş ceza verilirse olacağı bu.

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Hahahahahaaaa... Eeeveeettt, 163 milyar dolar nerede?

Yeni halka arzlar :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Bir saatte evine gidebilen var mı...markete de ugramak lazim...leblebi alinir aksam tv karsisinda iyi gider....

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İcisleri bakanı : Akşam saat 18.00'de iş yerlerimizi kapatalım ve en geç 19.00'da evimizde olalım.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Resmî gazete :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 214/1002 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •