Sayfa 233/1002 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Katılıyorum ama kim demişti hatırlamıyorum;cehaleti küçümsemeyin diye,60 yaş üstü tanıdığım var,arkadaş görmüş o anlatıyor;burnuna pamuk tepmiş üzerine de evde diktirdiği maske ama aşı olmuyor,kalp hastası kardeşi ve 90 yaşında babasını da aşılatmıyor,biri hastalığı kapsa 3 birden gidecek söyledik;ben aşıya güvenmiyorum dedi hemen ortamı terk ettim...eğer ücretli yapan bir yer bulsam TR sınırları içinde koşa koşa gideceğim ama böyle adamlarda var..

Ayrıca sağlık bakanlığının yanlış bir uygulaması da şu;15 gün düşünme süresi bu kadar aşılanan insan ve medya bilgilendirmesinden sonra bence çok yeterli,3 ay falan beklemeye gerek yok bir alt yaş gurubuna geçilmeli en azından aşılanmak istenen insanlar bu haktan faydalanır,hastalık oranı düşer..

pamuğu yanlışyere tıkamış neyse imam doğru yere tıkar olmadı silikon basar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Rekabet Kurumu, aralarında perakende ve gıda şirketlerinin olduğu 32 teşebbüse, iş gücüne yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle soruşturma açtı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Borsa düşünce bu başlıkta izleyici fazlalaşıyor..

Neden acaba
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,918
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    ARE kullanıyorum başkanım,bir çok farklı marka deneyiminden sonra aylardır aynı çizgide kaliteyi koruyan maske olarak tavsiye ederim ama senin maske çift kat meltblown kullanıyormuş deneyeceğim....
    Evony nasıl peki, bana markette satılan diğerlerine nazaran kaliteli göründüğünden ondan almıştım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 233/1002 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •