Sayfa 283/1002 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Onu biliyorum hesabını yapmadım,3 kuruşun.
    3 kuruşun hesabı mı yapılır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,798
    BELLİ OLMUŞ.

Sektörün en önemli oyuncuları arasında yer alan Ziraat GYO, son yılların en büyük halka arzını gerçekleştiriyor. Talep toplama tarihlerini 28-29-30 Nisan olarak belirleyen Ziraat GYO, hisselerinin
    %25'ini Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin konsorsiyum liderliğinde ve sabit fiyatla talep toplama yöntemiyle halka arz ediyor.
    BURASI ÇOKOMELLİ
    Şirket, Geri Alım Taahhüdü ile halka arzdan Ziraat GYO payı alıp, borsada işlem görmeye başlamasından itibaren 33 gün süre ile aralıksız ellerinde tutan yatırımcılara, talep etmeleri durumunda sahip oldukları payların tamamını Ziraat Bankası'na 1,63 TL fiyat üzerinden geri satma hakkı da veriyor.
    Piyasa para kaynıyor,
    iyice çekin ki borsa biraz daha düşsün
    Yine okumamışsınız. Tek ayak cezası vereceğim
    Şaka bir tarafa da sol ayak üzerinde 10 saniye durabiliyorsanız hala yaşlanmadınız demek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,798
    Bunu okuyan kafe ahalisi deneme yapıyordur.
    cevapları bekliyorum.

senin yüzünden 45 saniye sol ayağımın üzerinde dikildim 245 saniye desen daha iyiydi 25 e kadar sorun yok sonra kıpraşmalar ve kıvranmalar başlıyor
    ben zgyo topiğind eokuyorum onları
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Biontech aşısının ilk dozundan sonra %70 koruma sağlaması sebebiyle iki doz arası 4 hafta olan süreyi 6-8 haftaya çıkarılması konusunda bilim kurulu bir çalışma yapıyor .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

müjdeyi ben vereyim takla atıp duruyorlar yok biontech iyi koruduğu için 6 haftaya çıkaracaklarmış. eldeki sinovaclar sadece 1. doz olanlara yettiğinden artık sinovac randevusu vermiyorlarmış biontechte az olduğundan yeni aşılar gelene kadar süreyi uzatmaya uğraşıyorlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,798
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    senin yüzünden 45 saniye sol ayağımın üzerinde dikildim 245 saniye desen daha iyiydi 25 e kadar sorun yok sonra kıpraşmalar ve kıvranmalar başlıyor
    ben zgyo topiğind eokuyorum onları
    Günde 10 km yürürsen durursun tabi Ben diğer gençlere sordum. Bak Kaya da tık yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202
    Bunu okuyan kafe ahalisi deneme yapıyordur.
    cevapları bekliyorum.
    Vallahi yaptim sol ayak ustunde 10 saniye durabildimNiye sag degil de sol merak ettim
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 283/1002 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •