Sayfa 310/1002 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    KENDİME NOTLAR
    Bu S.S kafasına göre işler yapıyor, RTE buna kızar 3 vakte kadar gider.

Kütahya valiliği :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Ford Oto da olağanüstü bilanço açıklamış

Ereğli
    Arçelik
    Ve , Ford Oto

Şu an en güçlü 3 bilanço..

Bilanço da Net kar a bakılmaz. Net kar ile bilanço nun alakası vardır, lakin en son alakası vardır.

1.olarak Ciro ya bakılır
    Ciro misal %30 artmış, net kar %150 artmış, çok bişey ifade etmez. İyi bir şey de değildir, başka bi gelir kalemi vs olmuştur.

—-///

1.öncelik bi önce ki döneme göre ciro ne kadar artmış? Yurt içi pazar payı, Yurt dışı pazar payı oranı
    HBK

2.öncelik, Esas faaliyetlerden kar

3.öncelik, Özsermaye karlılığı(Sürdürülebilir mi?)

4.öncelik Favok Marjı (Sürdürülebilir mi?)

5.öncelik Nakitler, bu Indirgenmiş nakit mevzusu

6.öncelik Borç durumu, artmış mı azalmış mı

7.öncelik Yabancı para pozisyonu YPP

—////
    Güçlü bilanço ayrıdır , hisse fiyatlaması ayrıdır. Bazen fiyatlar, bilançoyu önden fiyatlar, fiyatlar içindedir. Bazen fiyatlar bikançoyu önden yanlış fiyatlar, yanlış fiyatlamış ise illa ki aşağı/yukarı gereğini yapar..

Güçlü bilanço neye yarar? Ötesi için bize ışık tutar, portfoy attırıp azaltmak için bi fikir verir, ucuz fiyatlanmışsa, fırsat verir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al/Sat/Tut tavsiyesi değildir.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Cafe Trend&amp;Trade - V

Tüm farkı yaratan emektir…

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanın Önlenmesi tedbirlerine kripto varlık hizmet sağlayıcılar eklendi

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 310/1002 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •