Sayfa 400/1002 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Ahh ulkemin zavalli Cumhuriyet savcilari, adam sizlerin zeka ve yurek seviyenizin nekadar duzeysiz oldugunuzu bilale anlatir gibi tek tek nasil yapmaniz neler yazmaniz gerektigini anlatmis. Daha okuzun trene bakar gibi baktiginizi goruyorum. Ama acliktan ekmek calan bir garibani gorunce aslan kesildiginizi heemen islem baslattiginizi biliyoruz. Gucunuz anca onlara geciyor. Adama Turkiyeye getirip Hukuk fakultelerinde hukukcu adaylara ders verdirilmeli. Harvard mezunu hukukcu mu nedir. Egitimini bilen var mi?

Hazine: Merkezi yönetim bütçesi Nisan ayında 16 milyar 917 milyon TL açık verdi. Ocak-Nisan döneminde merkezi yönetim bütçesi 5,9 milyar TL fazla verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

https://tr.investing.com/news/econom...riledi-2136521

Son ayların zirvesine çıkan Tarım ÜFE, Nisan'da geriledi
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

günaydın / tünaysdın ...ikisi bir atada olsun
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Cumhurbaşkanlığı kabinesi toplandı , toplantı sonrası Erdoğan açıklama yapacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığı kabinesi toplandı , toplantı sonrası Erdoğan açıklama yapacak
    19 mayısı sokağa çıkma yasağı yapar. Eyy cehape falan filan der, israili kınar vs vs vs
    Bu ülkenin şuan 1 numaralı sorunu aşılanamamadır. Bunu çözemezsek zırt pırt kapanır dururuz, daha binlerce insanımız ölür. 15 günde bir resmi rakamlara göre! küçük bir ilçeyi gömüyoruz. Öte yandan yüzbinler işsiz ve aç kaldı, eğitim sistemi çok kötü durumda.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Kabine toplantısı sonrası Erdoğan açıklama yapıyor

Erdoğan : Ramazan boyunca uyguladığımız önlemlerle salgını kısmen kontrol altına aldık .

Erdoğan : Mayıs sonuna kadarki tedbirlerimiz içişleri bakanlığımızca genelge ile duyurulmuştur

Erdoğan : Kabine toplantımızda 1 Hazirandan itibaren neler yapabileceğimizi konuştuk , önümüzdeki günlerde bu konuda açıklama yapacağız

Sayfa 400/1002 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •