Sayfa 60/1002 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Son durum :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sosyal medyada PKK/KCK elebaşı Abdullah Öcalan'ın öldüğüne ilişkin çıkan haberler üzerine Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açıklama yapıldı. İddiaların asılsız olduğu belirtilen açıklamada, "İmralı F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda hükümlü olarak bulunan Abdullah Öcalan’ın bazı sosyal medya hesaplarında öldüğü yönünde asılsız iddiaların yer aldığı anlaşılmış olup, hükümlü hayatta olup, sağlık durumu iyidir. Bu tür haberlere itibar edilmemesi gerektiği hususu kamuoyuna saygı ile duyurulur” ifadelerine yer verdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,754
    Kıymete bindi zevat.

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bir yildır yasaklar ile hayat devam ediyor..
    İnsanoğlu sabırsızdır, kısıtla kısitla bir yerde patlayacak, bu kaçinilmaz gercek..
    Kimse bilerek trafikte kazasında ölmuyor...
    Kimse bilerek denizde boğulmuyor...
    Kanser olursun dense de bile bile, sigara iciliyor,fast food yeniliyor, zararlı ne varsa tüketiliyor...
    Bu virüsun bitecegi yok, yasaklara da artık milletin uyası yok, esnaf desen zaten ölmeye razı gibi, gundemden düşurmek lazım corona olayını, aşı ne kadar erken gelirse o kadar iyi, gerisi boş bu saatten sonra....
    Aksaray da bir gun her yer kapanmış, yarın ne olacak !!!

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aşıydı virüstü modası geçiyor, yukarda gerekçeleri yazılı, artık kısıtlamaydı tedbirdi uygulanmaz, uygulansa da bu saatten sonra uyan olmaz...
    Önceden haberlerde abd,almanya kim olmuş, kim ölmüş,kaç vaka var seyrederdik, artık haberler bile takip edilmiyor,dha doğrusu yayınlanmıyor...
    Bir de yapılan lebaleb kongrelerden sonra kimseye laf atlatma şansınız yok...
    Bugün iş yerinde düğün davetiyesi dağıtıyordu bir arkadaş, sınır yokmuydu diyorum ne sınırı diyor !!!
    Uzun lafın kısası virüs bitmese de, olay bitti...
    Aşılanan aşılacak, hastalanan hastalanacak, atlatamayan malesef ölecek. Bu düzenle yaşamaya alışın, yapacak tek şey şahıs olarak tedbiri elden bırakmamak, bırakan sonucuna razı...

Kağıt üzerinde şu anki tedbirler kalır, ek tedbir gelmez, gelse de ilk zamanlar gibi sıkı olmaz, sadece millet alışverişte görsün hesabı tedbirler olabilir...

günaydın arkadaşlar..

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 60/1002 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •