Sayfa 727/1002 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Erdoğan : Enflasyonun Ağustos ayıyla birlikte düşüşe geçeceğini düşünüyorum , bende artık buradan bazı yerlere sinyal vermiş olayım , enflasyonun artık yükselmesi mümkün değildir bu yüzden faizlerinde düşmesi gerekmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Muğla Valiliği ve Milas Belediyesi bölgenin boşaltılması için karar aldı

Ören, Alatepe, Kurtak, Çamlıca, Bayır, Fesleğen, Demirciler ve Karaağaç mahallelerinin tahliye edilmesi için çalışma başlatıldı / Son dakika - Milliyet

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sizleri de AFAKANLAR basıyo mu dostlar?

4. Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde küçükbaş koyun ve keçilerde çiçek hastalığı görüldü. Çiçek hastalığı nedeniyle Pazarlar ilçesine bağlı bazı köy ve mahallede karantina uygulaması başlatıldı..
    BU HASTALIK SİLİNMİŞTİ AMA ÜÇÜNCÜ DÜNYA ÜLKELERİ YURTTAŞLARI GETİRMEYE BAŞLADI!
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 727/1002 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •