Sayfa 401/1002 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Erdoğan: Salgının süresi uzadıkça tahmamüllerin azaldığını, sabırların tükendiğini biliyoruz. Bundan sonra bu kadar kapsamlı tedbirlere ihtiyaç olmayacağını umut ediyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Öğretmenler başta olmak üzere riskli grupların tamamını aşılamaya çalışıyoruz. /DHA

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: Salgın başından bu yana yaptığı fedakarlıklar için milletimin her bir ferdine en kalbi şükranlarımı sunuyorum

Erdoğan : Yaklaşık 645 bin emeklimizin maaşını 1500 TL’ye çıkarttık

Erdoğan : Kahvehaneler , kafe , çay bahçesi , okul ve personel servisleri , kırtasiye , internet kafe , lunapark gibi işletmelere bir kereye mahsus 5000 TL hibe ödemesi yapacağız . Bu işletmelerin sayısı 235 bindir

Erdoğan: Kuru temizlemeciler , bakım , onarım tamirat kaporta işleriyle uğraşanlar , seyyar satıcılar , Müzisyenler, oto yıkamacıları, oyuncakçılar, camcılar, çilingirler, ayakkabıcılar, tuhafiyeciler , kurs işletmecileri , lokantalar, pastaneler, terziler, berberlerin de dahil olduğu ikinci gruba bir defaya mahsus 3 bin lira hibe ödemesi vereceğiz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Orman Bakanlığı yangın söndürme uçağı kiralama ihalesi açtı. THK’nın bakımı yapılmış uçuşa hazır 5 uçağı bu yıl da ihaleye sokulmadı. 4 firma katıldı. İhale en pahalı teklifi sunan firmaya verildi. THK’nın uçaklarını hangarda çürüten Türkiye, 3 Rus uçağına günlük 1.3 milyon lira, 153 gün için toplam 203 milyon lira ödeyecek.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 401/1002 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •